Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemen hol és hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen hol és hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista lány vagyok, egy kissé visszahúzódóbb típus, bulikba nem járok.
2012. nov. 17. 11:39
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Beszélgetős óráink nincsenek, az előadásokra sem jön el mindig mindenki. A csoporttársaim kívül nem ismerek senkit, így a lerohanás eleve kizárt dolog.
2012. nov. 19. 15:25
 22/24 anonim ***** válasza:
A szertárban
2012. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek azokkal akik előttem említették, hogy járj el bizonyos eseményekre barátnőiddel pl. ők biztos bemutatnak neked valakit.

Amennyiben nemtől függetlenül akarsz ismerkedni úgymint barátot találni mondjuk akkor oda kell sétálni valakihez (valami egyetemi témát bedobni pl) és azonnal lesz kivel beszélgetni "közös" témáról, szerintem az is segíthet, ha keresel valakit aki úgymond "nagydumás" az olyanok körül forog a világ egyetemen is.

2012. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Szia! Én is DE-en vagyok és hasonló cipőbe járok mint te.

ugyanolyan visszahúzódóbb típus vagyok és ez sajnos nem valami előnyös, nehéz hasonló embert találni. Ha gondolod én szívesen megismerkednék veled. :)

2013. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!