Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemen hol és hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen hol és hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista lány vagyok, egy kissé visszahúzódóbb típus, bulikba nem járok.
2012. nov. 17. 11:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista fiú vagyok és ha pl. odajönnél hozzám amikor mondjuk az aulában vagyok órára várva, akkor azt biztos, hogy jól fogadnám :-) Szóval nyugodtan menj oda ahhoz a sráchoz, aki szimpatikusnak tűnik. Az ürügy mindegy, hogy mi, úgyis tudja a srác, hogy miért mentél oda hozzá.
2012. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk előbb-utóbb fel fognak figyelni rád, neked csak "csinosnak kell lenni".
2012. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha levelező tagozatos vagy ,akkor ne is álmodj ismerkedésről. Ott mindenki a világ másik feléről van, és alig van együtt a társaság. Én világ életben levelezős voltam egyetemen, nulla társasággal. Ilyenben csak felületes viszonyra futja. Ha nappalis vagy az más eset, ott egyszerűen nehéz elképzelni,hogy akár buli nélkül is bele ne menj valaki karmaiba.
2012. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nappali tagozatos vagyok. Nem hiszem, hogy csak bulikban lehetne ismerkedni...
2012. nov. 17. 12:15
 5/24 anonim ***** válasza:

Gondolom közben kaptál annyi privát ajánlatot, hogy rájöttél, itt egy ilyen kérdéssel lehet ismerkedni :-D


De egyébként írj privit! ;-)

2012. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem célom itt ismerkedni,egyedül arra lennék kíváncsi, hogy mégis ismerkedhetnék az egyetemen belül.
2012. nov. 17. 12:51
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Mert ugye bárhol lehet ismerkedni, ahol rajtad kívül van más ember is. Nem a környezet szabja meg, hogy hol lehetséges ismerkedni. Az ismerkedéshez két ember kell. Teljesen mindegy, hogy az a két ember hol van fizikailag, ha képesek egymással kommunikálni.
2012. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%

"Nem célom itt ismerkedni,egyedül arra lennék kíváncsi, hogy mégis ismerkedhetnék az egyetemen belül."


te valami idegesítő bölcsészkarra járható csaj lehetsz... sugárzik belőled a sznobság

2012. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy. Nem vagyok bölcsészkaros, és sznob sem. Attól még nem vagyok rossz ember, hogy kiírtam egy ilyen kérdést és értelmes válaszokat várok rá.
2012. nov. 17. 13:27
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyetemen belül vannak különféle társaságok, körök, szervezetek, klubok, ahová lehet csatlakozni. Ha belépsz egy ilyenbe, az ottani tagokkal (akik között gondolom fiúk is vannak) szorosabb kapcsolatba kerülhetsz, mint az egyetem többi diákjával, így talán könnyebb az ismerkedés. Amúgy próbálj minél több barátot szerezni, akikkel eljárhatsz akár színházba, moziba, iszogatni, bulizni, stb. Én pl. úgy ismerkedtem meg a barátommal, hogy az egyik egyetemi barátnőmnek volt jó haverja, és egyszer közös társasággal voltunk egy koncerten...

Szóval minél több ismerősöd van, minél többet mozogsz emberek között, annál könnyebb lesz. Próbálj meg résztvenni minél több egyetemi programon, gólyabál, sportversenyek, koncertek, szakestek, stb...


21/L

2012. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!