Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az egyetemen...

Hogy lehet az egyetemen ismerkedni?

Figyelt kérdés

csak előadásaim vannak, ami elég személytelen. Nem ismerek senkit, és nem tudom h juthatnék előrébb. Leülök vki mellé órán az még oké de mit kérdezzek tőle? Sokszor azt érzem h nincs kedvük beszélgetni.

21L


2012. nov. 14. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az előadás közben tényleg nincs kedvük beszélgetni.

Szerintem nagyobb eséllyel indulsz szünetekben.

2012. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem is közben gondoltam hanem mielőtt elkezdődik pl.
2012. nov. 14. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint középsuliban, általánosban, akárhol.
2012. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
középsuliban 30an voltunk egy osztályban itt 500an ülünk egy előadáson...nem ugyanaz
2012. nov. 14. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, itt több ismerőst szerezhetsz :D
2012. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gekkó130403 válasza:
51%

Leülsz vki mellé, aki szimpi, és kérdezel tőle bármit, ami érdekel, pl. szia, ne haragudj, nem tudod, hol lehet ezt+ezt venni, hol van mozi/színház legközelebb, melyik tanár előadására érdemes beülni stb. Legrosszabb esetben hülyének néz és le se szar (akkor mi van?), jó esetben hosszú beszélgetés alakul ki. Nem veszíthetsz semmit. Viszont, ha nem csinálsz semmit, sose fog történni semmi.

Ami szerintem fontos, hogy ne sablonokkal próbálkozz, mint pl. milyen az idő, mert az unalmas, ne kezdj vkit szidni, mert az negatívan hat, hanem tényleg vmi olyanról beszélj, ami érdekel.

2013. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!