Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemen hol és hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen hol és hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista lány vagyok, egy kissé visszahúzódóbb típus, bulikba nem járok.
2012. nov. 17. 11:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%

Órák között van általában 30 perc szünet. Azalatt tényleg lehet beszélgetni, ismerkedni :)

Hol tanulsz?

2012. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
a Debreceni egyetemen. :)
2012. nov. 17. 14:24
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

gondoltam hogy a DE-n tanulsz, én is ott végeztem, már dolgozom. túl sok ismerkedési lehetőség nincs. én anno még talán a pubokat és kocsmákat használtam erre. a lovardás bulikban inkább alkalmi dolgok vannak. a legjobb helyszín az ismerkedésre:koli és a kolis bulik!!!hajrá!!!

egy sznob bölcsészlány

2012. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Az egyetem a legjobb hely az ismerkedésre. A tanórák, a közösen felvett órák, stb stb. Szinte ürügy nélkül lehet ismerkedni,....
2012. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ja és DE-s vagyok énis csak IK-s, de a Kossuthon is tudom mik mennek, ott még az esély is jobb.
2012. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
??mik mennek? én tanórán egyáltalán nemtudtam ismerkedni túl hivatalos volt az egész. koli jobb.
2012. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 omba ***** válasza:

Vannak órák, ott egy csomó egyetemista. A legjobb hely, mert ki-mit szól hozzá, az eléggé őszintén jellemzi.

Vannak csoportos feladatok, zajlik az élet.

Nem is értem a kérdést

2012. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: A kérdésemmel szerintem nincs baj. Mivel csoportbontásban vagyunk, klikkek alakultak ki,szinte alig van közös óránk. Kevés embert ismerek az egyetemről,bulizni nem járok, így nem tudom hol ismerkedhetnék. Ezért gondoltam, hogy az egyetemen belül szeretnék, de nem tudom hol és hogyan. Mint említettem, félénkebb lány vagyok nem hiszem, hogy le mernék szólítani egy idegent.
2012. nov. 19. 07:44
 19/24 anonim ***** válasza:
órákon nem a flört a téma, eléggé munkahely jellege van az egésznek!koliban össze tudsz talizni egy-két szimpi sráccal. a nagy arcok, akik meg itt osztják az észt, biztos nem vmi nagy előadáson jöttek össze a pasijukkal!vagy vizsgán gabalyodtak egymásba?:DDDDDDDD
2012. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 omba ***** válasza:

Hát, ha kérdezed: nyilván probléma.

Ez a klikkesedés, szomorú, mármint, ha ennyire, - mert csak lakva ismerszik meg az ember, tehát elvileg egy beszélgetős tárgyú óra a legideálisabb.

Szakkollégiumok nincsenek?

Vagy valakit lerohanhatsz, hogy tanulásban igazítson el, - akármilyen félénk is vagy: ez is egy szokásos jelenség egy egyetemen.

2012. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!