Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ezt miért csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt miért csináljátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány,akit ha észrevesztek,sokkal több ideig nézitek,mint bárki mást.

Úgyértem: meglátjátok és csak nézitek,nézitek,majd köszönés gyanánt bólintotok egyet.

Ez mit jelent? Egyáltalán jelent valamit,hogy ezt a lányt sokkal tovább nézitek,ha meglátjátok,mint bármelyik másikat?


Normális válaszokat légyszi! :)



2012. nov. 16. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én néha elbambulok...
2012. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig elbambulsz,ahányszor meglátod azt a lányt? érdekes....
2012. nov. 16. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ilyet, nemtom.
2012. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát jól megnézik hogy milyen a csaj
2012. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk ezt akkor csinálják mikor elképzelnek ruha nélkül. Tehát ilyenkor ne hajolj le vagy ilyesmi.
2012. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ha valakit sokáig nézek az nyilván azért van,mert nagyon tetszik nekem az a lány. :)

21/F

2012. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor szoktam, ha tetszik a lány.

A szemébe nézek, félmosoly, és bólintok egyet, meg mellé kedves hangon valami teljesen alap köszönés, egy heló, szia, stb. :D

2013. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
atól füg mennyire csinos. Ha egy lány csunya vagy kövér nyilván nem, bámullyuk meg de egy csinos nőci senkit sem hagy hidegen! De nyilván ti. Nők ugyanigy vagytok vele akár hogyan tagadjátok is! :DDD
2013. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En kiverem
2013. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószinű ennek a lánynak jók a mellei vagy a segge vagy mindkettő. ha egy fíú nem szerelmes valakibe csak szeretné "tanulmányozni" könnyen elbambul. aztán mikor rájön hogy észrevették zavarba jön innen a "bólintás" mintegy mentésnek
2013. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!