Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

miééééééért van az hogy taliztam egy fiúval(mindig ő keresett, felhívott, sms-t írt, kihívott..stb) a haverja mesélte nekem hogy nagyon hajt..stb most meg semmi.. nem ír, nem hív ki, egyszerűen semmi.

és én meg azt hiszem beleszerettem..

utálom...


2012. aug. 13. 01:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt várja , hogy te keresd.
2012. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de az nem a fiúk dolga?! mármint én is szoktam írni neki.. de jobban örülök amikor ő ír..
2012. aug. 13. 01:22
 3/19 anonim ***** válasza:
taktikázik
2012. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hatásszünet, vagy meggondolta magát.
2012. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de nekem ő ne taktikázzon! xd

fejtsd ki bővebben kérlek.. hogy érted hogy taktikázik?

2012. aug. 13. 01:27
 6/19 A kérdező kommentje:
szerintem is.. ciki
2012. aug. 13. 01:28
 7/19 anonim ***** válasza:

Amúgy miért lenne a fiúk dolga? Te is a kastélyba akarod megvárni a királyfit?

Attól, hogy felhívod nem leszel lotyó, érdeklődsz felőle te is, és kész.

2012. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hajt, aztán egyáltalán nem hajt, aztán újra hajt, később megint nem hajt - ezt jelenti a taktikázás. A célja, hogy ne tudjon a célszemély (jelen esetben Te) napirendre térni felette, hogy most tulajdonképpen mit is akar tőled, ennélfogva egész nap ő jár a fejedben. Ez a célja a taktikázásnak.
2012. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Látta hogy nem vagy megfektethető már az első napon ezért úgy gondolja hogy nem fogja "pazarolni" rád az idejét
2012. aug. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó: már legalább 6x taliztunk és tudja hogy nem vagyok olyan akit könnyen megb***hat..
2012. aug. 13. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!