Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, hogy az emberek tesztelik egymást, hogy kiderítsék, az e az illető, akinek mutatja magát? Az igazán vonzó nők meg pláne tesztelik a férfiakat, mert nagyon gyakran leszólítják őket?

Figyelt kérdés

Én nem szoktam ilyet csinálni, csak beszélgetek, néha viccelődök, aztán úgyis kiderül idővel, hogy ki kicsoda.

Vagy eleve így lehet megismerni valakit, hogy tesztelem?

Nem tudom ezt értelmezni.


2012. nov. 15. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú nagyon igaz:D:D Megértem végülis, valahogy ki kell szűrni az embereket:/ Én is válogatok:) 24F
2012. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ember olyan, hogy ha társaságban van és ismerkedik, legyen az bármilyen nemű a partner, megpróbálja magát jónak mutatni. Persze vannak kivételek, akik eleve bunkók. Szóval egy kicsit elővesszük a legjobb énünket és háttérbe szorítjuk a gyengeségeinket.


De ahogy mondod, idővel minden kiderül, hogy ki mit mondott és milyen valójában. Én sosem teszteltem senkit.

Párkapcsolatban élek jó régen és rájöttem, hogy emberek változnak, igazodnak a másikhoz. Ha tesztelem, attól még nem biztos, hogy ez a dolog a későbbiekben nem fog megváltozni.


43F

2012. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A párom tesztelgetett sokat az elején, belevitt mindenféle szituációba, hogy hogy reagálok, kitalált történeteket magáról, amiknek semmi valóságalapja nem volt, hogy mit szólok hozzá, aztán mindig jött a "csak teszteltelek"! Nem tudtam ezzel mit kezdeni, akkor majdnem rá is ment a kapcsolatunk.
2012. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!