Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Szerintetek gáz ha egy lánynak pattanásos picit az arca? Vagy akkor már inkább kenjen magára sok alapozót?

Figyelt kérdés
Rèszemről én utálom ha ragad az arcom az alapozótól csak egy picit szoktam magamra tenni. Szerintetek? (kort is lécci)
2012. nov. 14. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
hát attól is függ kinek mennyi a "picit"
2012. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem az,hogy gát,de ha sok alapozót teszel annál jobban pattanásos leszel,hisz a pólusaidat eltömíted,amiből lesz a pattanás,inkább használj bőrradírt,arc tisztítót stb. :)

de az, hogy el takarod attól még nem fog megszűnni :)

2012. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gát-gáz
2012. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok és még mindig vannak pattanásaim, igaz, csak az államon, de akkor is zavaróak. Van amikor több van és van amikor kevesebb. Néha nagyon idegesít és zavar, máskor meg nem annyira. Én használok alapozót, de csak az elmúlt pattanások helyére szoktam tenni (nem vakolni!), a pattanásokra nem szabad. Egyrészt, mert igénytelen, ronda, másrészt, mert gyulladást is okozhat, nem szellőzik és akkor nehezebben gyógyul. Keress fel egy jó kozmetikust, aki tud neked tanácsot adni, hogy milyen alapozót érdemes használni, ha mindenáron akarsz és lehet, hogy pár kezelés után rendbe jön az arcod. Nem tudom hány éves vagy, de a pattanás kialakulhat a rossz étkezéstől is, nem csak a serdülőkorban.
2012. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. nov. 14. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem nagyon zavar
2012. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább pattanások, mint vakolat :)


20f

2012. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!