Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megpróbáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljak kezdeményezni, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A gondom a következő: "megismerkedtem" egy 31 éves férfival, illetve csak egy helyen dolgoztunk három hétig és bár szinte semmit nem beszéltünk, de engem valami nagyon megfogott benne. Külsőleg nem a legszebb, magas, nagyon vékony, elöl hiányzik két foga, bajusza és szakálla van, szóval abszolút nem az esetem. A szüleinél él, de most akarja megvenni az eladó házunkat, párkapcsolata nincs. A munka során elég sokszor odajött beszélgetni anyukámmal(mert ő is ott volt és látásból ismeri), illetve észrevettem, hogy elég sokszor figyelt és udvarias volt velem. Én 21 éves vagyok, átlagos kinézetű lány, szerintetek megpróbálhatok valahogy közeledni hozzá? ha igen, hogyan csináljam? vagy inkább hagyjam? Elég sokat gondolok rá, sokat fantáziálok róla, de nem tudom, hogy mit csináljak...

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. nov. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz?
2012. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálkozz nála.

Tudod az ember ha elér egy bizonyos kort rájön,hogy rohadtul nem a külső számít hanem a belső.Lehet,hogy hiányzik két foga meg stb...,de lehet,hogy a tenyerén hordozna téged és egy hűséges pasit kapnál a személyében.Tudod velem is ez van most épp. Külsőleg nem vagyok egy Adonisz és ezért a lányok nem is nagyon foglalkoznak velem.Inkább az olyan pasikkal vannak akik szinte a lány kezét fogva csajozik meg stb... Sorra a lelkivilágukba tiprónak,de mégis ezek után szaladgálnak.Engem elkerülnek pedig én csak azon lennék,hogy a lány álmait valóra váltsam és azon dolgoznék,hogy minden nap öröm legyen neki.Szóval a lényeg,hogy kezdj el kisebb megjegyzéseket tenni arra,hogy te összejönnél vele.Keresd a társaságát.Beszélj vele olyanokról amikről egy átlag emberel nem beszélnél stb... Nőből vagy.Tudnod kéne,hogy hogyan kell elcsábítani egy pasit :)

2012. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb módja ha beszélgettek, amikor összefuttok. Valamivel indíts el egy beszélgetést. Az alkalom adja azt úgyis, hogy miről.


Amúgy most megint olyat olvasok ami gondolkodtatóba ejtett. Hogy mi vonz valakiben amikor amúgy alapból először nem tetszik külsőre, hogy alakul ki hirtelen egyik percről a másikra hogy mégis tetszik... Mert én már nem először vagyok így, de erre még nem jöttem rá hogyan is van ez..

2012. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kezdeményeznék, csak attól félek, hogy a korom miatt kicsit furcsán nézne rám, mert azért mégis 10 év van köztünk, lehet ő már komoly kapcsolatot szeretne, mármint feleséget, majd családot alapítani, én meg ettől nagyon távol állok és a jövőben sem szeretnék családot magamnak.

2012. nov. 13. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!