Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek nem kényelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek nem kényelmetlen ha minden randin ő fizet? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Nekem olyan fura érzésem van ezzel kapcsolatban....

Mikor először taliztunk akkor is ő fizetett és másodjára is, és valószínű hogy legközelebb is igy lesz.


2012. nov. 9. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyszerű. A normális csajok nem, hogy nem várják el, hogy folyton a srác perkáljon, hanem egyenesen kellemetlennek érzik az egészet.

Persze sok a puhap.csű, aki szerint mindent a férfinak kell fizetnie és utána nem értik, hogy miért nincs senkijük.

Gondolom két értelmes ember esetében meg lehet normálisan beszélni a dolgokat.

2012. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem zavaró,mivel sosem fizetnek helyettem.Nem is gyakran ajánlják fel,de ha mégis,akkor elutasítom:D Ha erősködik,akkor is.Lesz*rom,ki ő nekem,hogy kifizesse? A barátaimmal se egymásnak fizetjük a kaját,miért kéne neki igen?

Ez most úgy hangzik,mintha ő lenne a hibás,hogy ki merészelné fizetni,de nem úgy értettem.:)Csak zavar,hogy sok lány meg folyton elvárja és megsértődik,hogy jaj most miért nem hívsz meg de bunkó vagy..

2012. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
épp ez az, nekem a többiekkel ellentétben zavaró, hogy legalább az enyémet nem én fizetem:/
2012. nov. 10. 08:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Épp ezaz,hogy az a nő a kőbunkó, aki le akarja húzni a palkóját pénzügyileg. Kullancs egy féreg fajta az ilyen, két lábbal kell eltakarítani! DE ide úgylátszik rendes nők írogatnak jó hozzáállással.
2012. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
most már megint miért pontoztak le?-.-
2012. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!