Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek nem kényelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek nem kényelmetlen ha minden randin ő fizet? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Nekem olyan fura érzésem van ezzel kapcsolatban....

Mikor először taliztunk akkor is ő fizetett és másodjára is, és valószínű hogy legközelebb is igy lesz.


2012. nov. 9. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez is egy érdekes kérdés, amivel érdemes foglalkozni! A lányokat mindig illik meghívni egy italra, ami már természetessé vált. De az a tény, hogy mindig a fiú fizet, az már nem teljesen korrekt. A jobb lányok átgondolják, és felajánlják, hogy felezitek a költségeket.


De amúgy úgyis a szüleid pénze, szóval teljesen mindegy! Ha meg már keresel, akkor úgyis lesz pénzed és kicsit más helyzet lesz arra...

2012. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha meghívnak így már a legelejétől felezünk tehát nincs fura érzésem.

23L

2012. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én felajánlottam, de ő akart fizetni.

És mondtam is hogy legközelebb én hivom meg valamire, de aztmondta, NEM...nekem ez kellemetlen nem tudom miért

2012. nov. 9. 13:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy kétszer így volt, az még nem gond. Ez abszolút lovagias viselkedésre vall. A következőnél, még mielőtt beülnétek valahova, kedvesen közölheted vele, h OK, de most én szeretnélek meghívni. Valószínűleg hasonlóan kedvesen megköszöni és elfogadja, vagy nem, de akkor legalább neked nem lesz többet kínos a szitu. Azért nyugodtan hagyd, hogy az esetek többségében ő fizessen, én azt tapasztaltam, hogy a fiúk szeretnek gálánsak lenni! - persze ezzel visszaélni nem szabad! Ő gyakrabban fog esetleg sütire, fagyira meghívni, te meg máskor megveszed a mozijegyét - egy jó kapcsolatban nem a precíz elszámoláson múlnak a dolgok, hanem, hogy mindketten örömet akarjatok szerezni a másiknak.
2012. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

az egyensuly a legfontosabb.

en az elso randin hagyom,hogy fizessen,ha nagyon akar,de mindig felajanlottam azt az opciot,hogy felezzunk,eddig senki sem elt vele.a pasiknak sok esetben kell az,hogy eloszor ok fizessenek.hagyjuk ezt meg nekik,ha szeretnek.

viszont a tovabbiakban en nem hagyom,hogy o fizessen.szamomra kellemetlen. masreszt,eddig minden pasimnal jobban kerestem,es nem akarok sosem 'lehuzos-filinget' kelteni.

2012. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. nov. 9. 14:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, nekem elég kényelmetlen volna, ha nekem kéne fizetni a nő helyett. Kivívták az egyenjogúságot, akkor fizessék is a részüket mindig ők. Én meg fizetem a magamét. Miért kéne hogy meghívva legyen? Mivel érdemli ki?azzal hogy lukas a lába köze? én így vagyok ezzel.
2012. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de pont ezért nem is hagyom, hogy a srác fizessen. Jól van persze egy fagyira meghívhat vagy ilyesmi, ha nagyon akar, de legközelebb akkor én veszem mindkettőnknek.
2012. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én fizettem és azt mondta, hogy ez a lovagiasság neki zavaró, nők....
2012. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sosem hivatnám meg magam drágaságokra, de azért szerintem illendő a randin a férfinek fizetni legalább egy italt. Nincsen egyenjogúság még most sem, nincs 50-50%, lehet egyeseknek nem tűnt ez fel még...

Az megint más ha már együtt vagyunk, akkor nem fizethet folyton az egyik fél.

2012. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!