Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye itt nem lehet ismerkedni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye itt nem lehet ismerkedni? :D

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
én a párommal itt jöttem össze nemrég, úgyhogy lehet :D
2012. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
de lehet:)
2012. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Menedzser ***** válasza:
18 éves gazdag ficsúr srác vagyok akinek a segge alá toltak egy aston martint, ismerkedni valaki?
2012. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
igen, és vannak valamelyik válaszoló által említett cselek, mint pl kérdésnek álcázott felhívások
2012. nov. 7. 20:30
 15/21 A kérdező kommentje:
11es mesélj:D
2012. nov. 7. 20:31
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is itt ismertem meg a barátnömet.Lassan 2 éve.Most az összecuccolásnál tartunk.
2012. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
majdnem 2 hónappal ezelőtt kiírtam egy kérdést, amire egy srác válaszolt privátban, elég jól elbeszélgettünk mert értelmes volt...de egyáltalán nem így indult a dolog...egyikünk sem számított rá, hogy ez lesz belőle...még aznap facebook-on bejelöltük egymást... :)pár napra rá megbeszéltük, hogy találkozunk, és annyira szimpatikusak voltunk egymásnak, hogy azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást... :)
2012. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Úgyhogy ha értelmes vagy, akkor bárhol tudsz ismerkedni, még itt is...zsák a foltját...tudod? :D
2012. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Gondolom 16os válaszoló ugyanaz a történet mint a 17es:)
2012. nov. 7. 20:41
 20/21 anonim ***** válasza:

Én még régebben, amikor aktívabb voltam ebben a rovatban (mostanság ha havi 1 választ írok ide), néha kaptam privát üziket, csak a lányok vagy az ország másik végében laktak vagy külföldön (illetve néha még kapcsolatban is voltam).


Szóval, abszolút nem lehetetlen a dolog, viszont az nagyon szánalmas, amikor valaki enyhén burkolt párkeresős kérdést ír ki, például "Hol vannak azok a lányok, akik...?" illetve "Miért ilyen-olyan az összes lány?" és a legeslegszánalmasabb "Én miért nem kellek senkinek sem?".


Valamint azt nem szabad szem elől téveszteni, hogy ez valóban nem egy párkeresős fórum, így egyesek "zaklatásnak" értékelhetik a privát üzeneteket vagy pedig egyszerűen nem keresnek párt, mert már van/nem akarnak. Szóval itt jóval kisebb a siker esélye.

24F

2012. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!