Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek? Szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Szeretnék végre szerelmes lenni. De ahhoz ugye ismerkedni kéne.

Figyelt kérdés
de mégsem kezdeményez senki..:S pedig visszahallom ,hogy mennyire tetszek sok srácnak.. és mégsem kezdeményeznek.. mire várnak? hogy én lépjek? ha azt sem tudják ,hogy nekem bejönnek-e? miért ilyen félős mostanában az összes pasi?
2009. aug. 31. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak. Ne általánosíts. :D

De manapság tényleg gyakori amiről beszélsz.

Tényleg max annyit tudsz tenni, hogy te kezdeményezel.

18/F

2009. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jólvan elnézést:D


de hozzád hasonló bátor sráccal még nemigen találkoztam:D

2009. aug. 31. 18:38
 3/8 anonim válasza:
Szia:)hogy hivnak és hány éves vagY?)
2009. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú fél a visszautasítástól, te is kezdeményezhetsz, de szerintem igazából egy fiúnak kell lépnie. Ha a lány kezdeményez, akkor nyeregben érzi magát a fiú, de ha meg kell küzdenie egy lányért és a végén összejönnek, akkor jobban megbecsüli majd. Engem pont tegnap kosarazott ki egy lány, de nem adom fel. Ha nagyon bejön valaki, akkor beszélgess vele, éreztesd vele, hogy van esélye(nem kell tulzásba vinni). Ne add fel, egyszer csak sikerül:)
2009. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NA azér az öszzes, áljon meg a menet.

Nem kell azonnal törekedni, szépen lassan, finoman te is kezdeményezhetsz de csak finoman, mert nem minden fiunak tetszik ez. Nekem mondjuk igen, de ahogy mondják egy fecske nem csinál tavaszt.

2009. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyarat nem csinál.
2009. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen csak nem veszünk össze.
2009. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, ezen nem. :)
2009. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!