Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim? Ugye lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Ugye lesz majd valamikor? Hol lehet ismerkedni? 16/L

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy elvárásaim, legyen valami a fiúban, ami megfog, szeressen engem, legyen vicces, lehessen vele beszélgetni.. Tényleg nem várok a 'szőke hercegre'..Léteznek egyáltalán normális kedves aranyos pasik? Eddig csak csalódtam, mert tetszett valaki, és fordítva nem volt igaz, vagy pedig bunkó volt.. Amúgy nem vagyok csúnya, sokak szerint kifejezetten szép vagyok, kékeszöld szemem van, és hosszú gesztenyebarna göndör hajam.. Csak talán kisit félénk vagyok, nem vagyok nagyszájú.. Eddig még nem igazán jelentkeztek, azt vettem észre, hogy a nem túl szép osztálytársaimnak akik kövérek, stb. nekik van pasijuk, nekem miért nincs?
2009. dec. 13. 13:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
biztos lesz pasid ha nem vagy csunya de ha csunya vagy akkoris lehet, amugy meg a bunkózás (általánositok) a gazdag általába discos srácoknál van ne olyat keress szerintem
2009. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Lesz pasid nyugodj meg :) Egy darabig én se értettem hogy a büdös, kövér, ronda, pattanásos csajok hogyan tudnak összeszedni pasit. Aztán rájöttem hogy sok embernek mindegy. Lyuk-lyuk, ezen ne lepődj meg. Amúgy ha valaki bunkó az lehet csak azért van mert nem tudja kezelni a helyzetet. Velem is volt már hogy a lelkébe gázoltam csajnak, mert kicsi voltam és felelőtlen. Nem kell kétségbe esni.
2009. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
és hol lehet ismerkedni? voltunk buliban eddig 2x, de ott nem lehet beszélgetni, meg idősek jöttek hozzánk.. :/ más helyet nem nagyon tudok, szoktunk menni az ikeába kajálni, itt szokott lenni vigyorgás, de semmi több.. plázákba is megfordulnak utánam(csak ritkán járok, akkor is moziba megyek) de itt sincs semmi.. ;-(
2009. dec. 13. 13:43
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Ne akarj görcsösen pasit fogni magadnak,majd jönni fog,ha nem számítasz rá...
2009. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%

Mert egy tipikus felszínes tizenéves vagy.

Arra nem gondoltál, hogy a kedves aranyos pasik nem csak a külsőt nézik, hanem a belsőt is?

2009. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
igen azt felejtettem le a listáról, hogy normális kedves érett felfogású lány vagyok(legalábbis mások szerint), és fura hogy az osztálytársaim akik bunkók is, beszólogatnak másoknak, nekik mégis van..
2009. dec. 13. 13:54
 7/32 anonim ***** válasza:
A bunkó bunkóval jár. És belőlük több van.
2009. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 lacikaaaaa ***** válasza:
Hová valósi vagy? Rám már sokan mondták hogy kedves vagyok és romantikus,és még vicces is :). Mi kell még ? :D. Irj privit :).
2009. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
válaszoltam priviben! :)
2009. dec. 13. 15:42
 10/32 anonim ***** válasza:

amíg te nem szeretsz magadba addig mások se fognak : )

és nem egoizmusról beszélek hanem egészséges önbizalomról:)

2009. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!