Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim? Ugye lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Ugye lesz majd valamikor? Hol lehet ismerkedni? 16/L

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy elvárásaim, legyen valami a fiúban, ami megfog, szeressen engem, legyen vicces, lehessen vele beszélgetni.. Tényleg nem várok a 'szőke hercegre'..Léteznek egyáltalán normális kedves aranyos pasik? Eddig csak csalódtam, mert tetszett valaki, és fordítva nem volt igaz, vagy pedig bunkó volt.. Amúgy nem vagyok csúnya, sokak szerint kifejezetten szép vagyok, kékeszöld szemem van, és hosszú gesztenyebarna göndör hajam.. Csak talán kisit félénk vagyok, nem vagyok nagyszájú.. Eddig még nem igazán jelentkeztek, azt vettem észre, hogy a nem túl szép osztálytársaimnak akik kövérek, stb. nekik van pasijuk, nekem miért nincs?
2009. dec. 13. 13:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%
mert a csúnya és kövér csajoknak annyira nincs már elvárásuk a másik félnél mert ők is csúnyák és már csak az érdekli hogy a gatyában farok legyen és akkor már minden ok! :) Amúgy meg én is 16 vagyok csak fiú! :) és nekem se volt még csajom!! :( de nyugi lesz majd neked még pasid nem is 1! abban biztos lehetsz! :)
2009. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 lacikaaaaa ***** válasza:
Hol lehet megnézni ha ír nekem valaki privátban? :D
2009. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, létezünk :) És minket küld el nindenki azzal, hogy jók leszünk csak barátnak, köszönjük.
2009. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
priviben adj egy msn címet én normális vagyok :)
2009. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Melyik városból írsz? :D

16/F

2009. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Pestről :) te?
2009. dec. 13. 21:55
 17/32 anonim ***** válasza:
69%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:30

Tehát, aki csúnya vagy kövér esetleg szerencsétlen mindkettő, akkor az már nem is vágyik szeretetre, csak arra, hogy valaki jól megdugja?

Gratulálok, érdekes felfogásod van. Miért is nem csodálkozom, hogy lány még nem járt veled..

2009. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Írj privit... :DDDD
2009. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
No problémó! Majd lesz! :) 16F
2009. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Úgy érzem én ugyanaz vagyok ,mint te csak fiúban.Ne görcsölj.Még ha nem akarnád ,akkor is lesz pasid.Én sem görcsölök már:)
2009. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!