Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim? Ugye lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Ugye lesz majd valamikor? Hol lehet ismerkedni? 16/L

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy elvárásaim, legyen valami a fiúban, ami megfog, szeressen engem, legyen vicces, lehessen vele beszélgetni.. Tényleg nem várok a 'szőke hercegre'..Léteznek egyáltalán normális kedves aranyos pasik? Eddig csak csalódtam, mert tetszett valaki, és fordítva nem volt igaz, vagy pedig bunkó volt.. Amúgy nem vagyok csúnya, sokak szerint kifejezetten szép vagyok, kékeszöld szemem van, és hosszú gesztenyebarna göndör hajam.. Csak talán kisit félénk vagyok, nem vagyok nagyszájú.. Eddig még nem igazán jelentkeztek, azt vettem észre, hogy a nem túl szép osztálytársaimnak akik kövérek, stb. nekik van pasijuk, nekem miért nincs?
2009. dec. 13. 13:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Feltétlen fiatalon akarod lekötni magad ? Én fiu vagyok, de beleestem ebbe a hibába, hogy fiatalon leköttem magam és rájöttem éjj de bunkó vóltam. NA de ez egy náladnál picivel idősebb emberféleség véleménye.

sok szerencsét, és kellemes ünnepeket.

2009. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
de sok ismerősöm mondja, hogy 'ki kell tapasztalni' a pasikat, egy pár pasival kell járni, míg el nem jön az igazi, meg mindenki szeretne szerelmes lenni... :) nektek is kellemes ünnepeket!
2009. dec. 23. 19:26
 23/32 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem társkereső.
2009. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
52%
Én is Pesten lakok. Ha gondolod, írhatsz nekem egy privit, talán tudok segíteni a fiúkkal kapcsolatban, hogyan működünk, hisz én is az vagyok! :) Nekem zöld szemem van és tüsis, barna hajam. Szal írj, ha karsz! :) Boldog karácsonyt. 16F
2009. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%

írtam egy privit. Többit majd ott.


18F

2009. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Hidd el, előfordulnak még szép számmal, csak jó helyen kell keresgélni. Én szintén pesti vagyok, 16 éves, sportolok, művelt vagyok, és nem csak a külsőt nézem. Legalábbis az első beszélgetés után már nem. =)

16/F

2009. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%

Persze, hogy lesz pasid, de ne görcsölj rá túlságosan, akkor biztos, nem fog összejönni. Én általában mindig akkor találtam rá a szerelemre, amikor nem keresetem, sőt elhatároztam, hogy egy időre elegem van a fiúkból.

Ismerkedni pedig bárhol lehet. Buszon, kávézóban/teázóban, koncerten, buliban, fesztiválon, parkban.. szinte bármilyen tevékenység közben. Ami nekem bevált, a mosolygás... :) Úgy lehet a legkönnyebben ismerkedni, ha optimista és életvidám ember vagy, egy szép és kedves mosolynál szerintem nincs szexibb. Az esetleges kudarcoktól, pedig ne törj le! Hajrá!

2009. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
:) de aranyos vagy.... hehe, szerintem már fogtál is pár udvarlót itt. Egyébként egy jó tanács! Előbb ismerd meg önmagad, utána felismered a másik félben azt amire szükséged van.
2009. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
keress emo/emoközeli pasit azok nagyon aranyosak:)
2009. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

erre van egy jó vicc, ami félig igaz is:

miért találnak a nők olyan nehezen normlis, aranyos és kedves pasit...



mert az ilyen pasiknak már mindnek van fiúja!



egyébként nyugi nem vagy elkésve, meg fogod találni életed szerelmét.

2009. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!