Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók? (kérdésed túl rövid. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
egy lánnyal megbeszéltük hogy találkozunk, de előtte még nem is láttam. egy padon ültünk és 20 perc után megcsókolt. nekem ez volt az első csókom és attól félek hogy rosszul csináltam. elég sokáig, több mint egy órán keresztül csókolóztunk. honnan tudjam hogy rosszul csinálom -e?
2012. nov. 3. 20:57
 1/5 taylortimothymatthew ***** válasza:
78%
Töltess ki a csajjal egy kérdőívet.
2012. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jol csináltad volna akkor nem csokolt volna téged egy órán keresztűl.. xdd
2012. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha sokáig tartott biztos jól csináltad..
2012. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem lehetett semmi gond, hisz egy órán keresztül csináltátok.. xd
2012. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. nov. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!