Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elso csok? / Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso csok? / Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. /

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnem segitsegeteket kerni az elso csokhoz a baratnommel

meg egyikunk se csinalta

hogyan kell? mire kell figyelni?


2011. dec. 13. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
arra a legjobban, hogy lazuljatok mind2ten el, ez ösztön, menni fog, azt hogy hogyan kell, meg megnézel egy két párt, vagy rákeresel a google-ban :)
2011. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel egyikőtök se csinált még ilyet, így szerintem tök mindegy. Majd alakul...
2011. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most úgy eszembejutott az az eset mikor még én is a Te helyedben voltam, pár évvel ezelőtt.

Én is izgultam, de utólag beláttam, hogy semmi értelme nem volt.

Odahajolsz szépen lassan és minden megtörténik . Ez mindenkiben benne van.. :)

2011. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha mindketten elsőre csináljátok akkor nincs baj :D figyelj arra hogy ne feszülj be mert én még az első csóknál izgultam és csináltam vmi nagyon idióta dolgot :) szal fő a nyugalom majd jön magától!
2011. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nekem az első csókom úgy végződött h a hölgy nyelvpc-je összeakadt a száj pc-mmel és az ügyeleten kötöttünk ki :)
2011. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#5-ös vagyok! akkor az enyém nemis oyan ciki :D
2011. dec. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xyzkds válasza:

neparázz, cs odamész, aztán egyszercsak azt veszed észre, h a szájában turkálsz ;)

velem is tegnap volt az első :$

és ha már elég közel vagy hozzá, akkor elkerülhetetlenül meg fog történni

a rossz az benne, h utána minden másodpercben ezt akarod majd csinálni :)

F/16

2011. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagyon rövid és finom volt:D inkább csak szájra puszi:) de szerintem tökéletesen csinálta a barátom... Mármint nyelves csak következő alkalommal volt:) ő gyakorlottabb volt mint én és részemről volt egy kis bénázás, fogak összekoccanása de összeségében jó volt:))
2011. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!