Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért? (rövid történet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért? (rövid történet, SOS)

Figyelt kérdés
a barátom 16 éves és 2 hete járunk meg még jó pár hete ismertük meg egymást. az a gondom, hogy még nem csókolt meg és még célzást sem tett rá meg semmi.. nekem ez furcsa hogy ennyi idő után még nem volt csók.előző kapcsolataimban ilyenkor már rég volt. miért lehet ez? tippek?

2012. okt. 20. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert egy gyáva nyuszi.
2012. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te. lehet nyuszi hozzá. ha elutasít akkor meg nem gondolja komolyan a dolgot köztetek.
2012. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg félénk típus... Ha még nem olt meg neki az első csókja, lehet attól fél, hogy elcseszi... Bár nemtom. Szerintem legyél vele türelmes. Aztán ha nagyon nem megy, akkor egy alkalmas pillanatban támadd le. ;)
2012. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor ezt jarasnak nevezed?

Ez fura,,elso ket het...es mar ilyen gond..egy jarasnak nevezett jatekban.

O kerdezte,h jartok -e? Megis hogy? Se csok,se semmi?

Felre ne erts ,nem azt mondom,h ez nelkul nem megy...de azert a pasi felerhetne esszel..

2012. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor mégis miben merül ki a kapcsolat?
2012. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendes amugy nagyon,és jófejmeg kedves meg minden jó csak ez kimaradt valahogy és nemértem miért..
2012. okt. 20. 23:03
 7/10 anonim ***** válasza:
mert arra vár hogy mutass valamit (cicit)
2012. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy hogyan tud ez kimaradni... Kezdeményezz akkor te!
2012. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a sunádat neki!
2012. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem csókoltad meg te? Lánynak is szabad ám...


19/L

2012. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!