Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan húzhatnám kicsit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan húzhatnám kicsit a srác fejét?

Figyelt kérdés
Nem akarom olyan könnyen odaadni magam, kicsit harcoljon értem. Mit tehetek? :D
2012. nov. 1. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
falazd körbe magad és adj neki egy csákányt !
2012. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ragadd meg a két fülénél fogva, és gyakorolj erőhatást a teste vonalával megegyező egyenes mentén, de azzal ellentétes irányban.
2012. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a sok okosnak ;)
2012. nov. 1. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mást tenned mint nem széttenni a lábad pár randi után....
2012. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert ha egy lány már nem úgy dobja magát oda egy pasinak, hogy hellóka ribanc vagyok csinálj velem amit akarsz, hanem már kicsit küzdeni is kéne érte, ott már nem is próbálkoztok. Dicséret a sok ribanc imádó férfinak, még hogy nem vagytok azok... Nem hát
2012. nov. 1. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell annyira tartózkodnod tőle:) csak ne add be egyszerre a derekad
2012. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha olyan csaj lennél akiért küzdeni kell nem itt kérdezgetnél ilyeneket ! am első voltam
2012. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most "bontogatom a szárnyaim" és nem akarom elszúrni. Szerintem ez az oldal tanácskérés céljából jött létre, és senkit sem érdekel, hogy mit gondolsz egy kérdés után rólam vagy akárki másról, szóval ha tanácsot nem tudsz adni, akkor nem kell hasztalan válaszokat adni, kössz!
2012. nov. 1. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ági8405 jól mondja. Meg arra is figyelj, nehogy a srác azt gondolja hogy csak játszadozol vele.
2012. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ribancokat szeretjük, és nem kell egyből széttenni a lábad. De ha játszod az elérhetetlen jégkirálynőt, akkor inkább keresnék olyan csajt aki kimutatja, hogy érdeklem, te meg játszd az eszed magadnak.

Egyébként látom a moderátorok teszik a dolgukat, csak kis magyarázat jól esne, mi volt a törölt hsz-emben a kivetnivaló.

2012. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!