Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak evvel a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak evvel a sráccal vagy meg sem érdemli?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel még egyszer találkoztam egy kis városi rendezvényen. A barátnőmmel sétalgattunk amikor találkoztunk vele meg a haverjával. Nagyon aranyosnak tűnt meg minden és aztán be is jelölt facebookon. Ez mind nyáron történt. Akkor nagyon sokat áradoztam róla ,mert nagyon tetszett meg minden. De egész nyáron nem írt nekem facebookon meg amikor egyszer ráírtam akkor sem írt vissza. Azóta elfelejtettem és már eszembe se jutott ,hogy létezik. A barátnőmre nagyon rá volt mászva illetve írta neki ,hogy találkozhatnánk meg , hogy bármi kisülhet belőle. Én akkor elég féltékeny lettem , de bátorítottam a barinőmet ,hogy találkozzon vele. A barátnőm bele is ment , de aztán a srác mondta neki ,hogy ne haragudjon de nem ér rá. Aztán utána egyikünknek sem írt. Ez is még nyáron történt........

Mindezek után egy pár napja írt nekem a srác ,hogy hogyvagyok stb.. Elég érdekes szövegeket írt és én aztán írtam neki ,hogy most leakar fektetni vagy mi? Mondta ,h hát akár.... Teljesen aztgondoltam ,hogy ő az a tipikus fiú aki csak lefekszik a lányokkal és sziasztok.. De aztán írta ,hogy nem-e találkozunk , mert hogy olyan szép lány vagyok és bármi kisülhet belőle.. Én nemtudtam hirtelen mitmondjak , de a barátnőm mondta ,hogy találkozzak vele. Mondtam a srácnak ,hogy alszok rá egyet . Másnap rögtön írt nekem ,hogy na? Mi a válaszom?.. Igazábol annyira nem gondolkodtam rajta és ugygondoltam ,hogy nem volt szép dolog tőle ,hogy előtte meg a barátnőmre hajt rá utána meg rám. Mondtam neki ,hogy én nem szeretnék vele talalkozni .. Illetve csak annyit mondtam ,hogy még mindig nemtudom , de ebből már leszurte ,hogy nem......... Aztán azóta ezen kattog az agyam ,hogy most mittegyek? Találkozzak-e vele vagy ne? Erről álmodok gondolkozok ,hogy mi lenne ha?... De egyszerűen nemtudom mit tegyek. Szerintetek? Találkozzak vele? Vagy meg sem érdemli?

Bocsi ,hogy ilyen hosszú lett! :s



2012. okt. 31. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ.
2012. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

" bármi kisülhet belőle"? ő ezzel csajozik? kicsit olyan, mint Jóbarátok Joey-nál a "na mi a helyzet?" - aki erre is horgra akad, annál nyert ügye van, akinél többet kellene dolgozni,a z meg már nem is érdekli.


ez a srác mindenkinek uazt a dumát tolja és átvágja a lányokat. szerintem kíméld meg magad egy csalódástól és ne találkozz vele :-(

2012. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi :/
2012. okt. 31. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy nem akar semmi komolyat a srác, az szinte biztos! Csak le akar fektetni, és ezt nem is nagyon titkolta. Szerintem jó a meglátásod (hogy csak lefekteti a lányokat, aztán sziasztok!), és valószínüleg csak azért keresett, mert épp nem volt senki, meg ugye a barátnőddel se jött össze a dolog. Jól tetted, hogy nem találkoztál vele, legyen önbecsülésed, és kerüld el messziről az ilyeneket, nem jó velük kezdeni. Nem érdemli meg, ohy találkozz vele, és csak kihasználna. Amolyan tartalék voltál, mert ha akart volna valami komolyabbat, nyár óta már lett volna lehetősége keresni.
2012. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!