Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ha úgy ismerkedek h várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha úgy ismerkedek h várom h a csajok jöjjenek oda hozzám?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok odamenni bármilyen csajhoz is, de megadom a módját h ők viszont odajöhessenek. multkor pl hánytam az utcán és egyből oda jött több csaj is h jajj jól vagy? segíthetünk? üljünk le kicsit amig jobban leszel.. stb..

sztetek ilyen után akarhatnak ismerkedni velem?


2012. nov. 1. 21:54
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

ez is klassz :) viszont ezt még nem láttam..

am tudok én magamtól is jó kis szövegeket kitalálni ismerkedésre, csak az a baj h eddig 1-et mertem bevetni, de akk nem birta visszafojtani a nevetést :D

2012. nov. 1. 23:22
 32/40 anonim ***** válasza:

Itt van, ez az azt hiszem. :)


http://www.youtube.com/watch?v=x8IFFx8ve0Q

2012. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
De aranyosak *.* köszi a videt :)
2012. nov. 2. 11:52
 34/40 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz pofárazuhanni, akkor vársz. Vannak ilyenek, akik leszólítanak, utána nyert ügyed lehet. De ez ritka, a nők elvárósak, kéretik, hódíttatják magukat. Ha neked belefér a tudat, hogy elküldenek a búsba ,akkor kérőzködhetsz nyugodtan!
2012. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
akkor csak én fogok ki ilyen nyomulósakat? gondolom több is lehetne ha én mennék oda de nekem így is megfelel ;)
2012. nov. 4. 20:21
 36/40 anonim ***** válasza:

"jólvan na, már az is baj h különleges módot keresek az ismerkedésre? :D

egész jól nézhetek ki, legalábbis a lányok hozzáállása alapján :) de én nem merek odamenni csak úgy, kell vmi indok, v pedig jöjjenek ők ide :)"


Neked egy orvos kell te nyomorek. Az is az agyadnak, ha keresed majd a korhazban ugy hivjak, hogy pszichiater!

2012. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
A csajok azért mentek oda hozzád, mert ilyen A POZITÍV HOZZÁÁLLÁS A DOLGOKHOZ. Nem kikerültek, hanem segítettek, mert emberibb viselkedésük van, mint sok más felnőttnek.
2012. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Én meg már úgy olvastam először, hogy a kérdező a pozitív hozzáállásával odavonzotta a csajokat. :O
2012. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, nem az a szánalmas, hogy rosszul lettél, hanem az, hogy így próbálsz csajozni ^^ kíváncsi vagyok, hogy ki szeretne bele egy olyanba első látásra, aki okádik az út szélén, és amikor beszélgetünk, éppen vakargatja le a rászáradt hányást a szája sarkáról
2012. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ha valaki segítségre szorúl megteszem amit tudok, szerintem ez a norm. viselkedés. Ez viszont koránt se jelenti azt hogy ismerkednék is az illetővel. Balesetet csajozásra használni hatalmas ostobaság pláne ez a kocsival elüttetés, bele is halhatsz te idióta. Kihasználni más segítési szándékát aljas dolog. Lehet én régimódi vagyok de szerintem egy férfinak illik megtenni az első lépést. Visszásanak hangzik hogy ezt a lányoktól. Sok kedves és szép lányt elszalasztasz emiatt a hozzáállás miatt.
2012. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!