Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nem korrekt ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem korrekt ha így ismerkedek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval ha tetszem egy srácnak de ő nekem nem nagyon tetszik, és nem tudom akarok-e többet haverkodásnál akkor azt mondom van barátom. Tovább ismerkedünk, és ha megtetszik akkor valahogy előadom neki, hogy nincs barátom. Viszont néhány barátnőm szerint ez így nagyon nem fair. Ti mit gondoltok?

22L


2012. ápr. 14. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy taplóságot művelsz!
2012. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ASOT ***** válasza:
100%

igazuk van ! nem fair!


Ha nem tudod h mit is akarsz, akkor tetszik is meg nem is!

Szóval mond azt neki, hogy szívesen megismernéd őt, és majd kiderül h mi lesz! De most nem tudod azt mondani h okkésss minden naggyon f@sza lesz!

2012. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se fair.

De attól még, hogy elkezdesz ismerkedni egy sráccal nem adsz neki garanciát róla, hogy járni is fogtok.

Mondd azt, hogy ismerkedtek, aztán majd kiderül. És ha később mégse jön be, akkor megmondod őszintén, hogy sajnálom, de úgy érzem kettőnk közt ez nem fog működni.

Ennyi. Szerintem ez fair play.

21L

2012. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyeség... Milyen kapcsolat lenne az, ami hazugsággal kezdődik?
2012. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor most van barátod, vagy nincs?
2012. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságra te mit építenél?Ha neked hazudna így egy srác mit művelnél vele?
2012. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
22 éves létedre ilyen gyáva vagy, hogy nem mered megmondani neki a szemébe, hogy nem akarsz tőle semmit? Nem mered megmondani, hogy ismerkednél de - egyelőre - nem dugnál? B@szki, add meg a számát, én megmondom helyetted, ha ennyire nyúl vagy.
2012. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

És nem néznek idiótának?

Szerintem kicsit érdekes, hogy az elején azt mondod, hogy van barátod.

Majd két hét múlva előadod neki, hogy "ja mégse".

2012. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyan helyzetek, amikor kimondottan jól jön egy ilyen húzás. Fair - nem fair, ez van. A pasik is ugyanezt csinálják, csak fordítva. Azt mondják nincs barátnőjük, aztán kiderül, hogy mégis van.
2012. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szíved joga azt mondani valakinek akit még alig ismersz azt, amit akarsz. Akár azt is mondhatod, hogy Te vagy XVI. Benedek Pápa... Ha már megszerettél valakit az tök más!!! Ha jön az igazi (mondjuk manapság igazi...) neki már eleinte sem fogsz linkelni! nemigaz??? :)
2012. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!