Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nem korrekt ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem korrekt ha így ismerkedek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval ha tetszem egy srácnak de ő nekem nem nagyon tetszik, és nem tudom akarok-e többet haverkodásnál akkor azt mondom van barátom. Tovább ismerkedünk, és ha megtetszik akkor valahogy előadom neki, hogy nincs barátom. Viszont néhány barátnőm szerint ez így nagyon nem fair. Ti mit gondoltok?

22L


2012. ápr. 14. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam hogy a férfiak, naponta tucatszor "hazudnak" én is szoktam néha, de persze van valóságalapja.
2012. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
"kegyeshazugság" mikor hazudsz, de azt, jó szándékból teszed, hogy a másikat épp ne bántsd meg stb.
2012. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem is ismerkednék tovább veled, ha bemondanád, hogy van pasid. Ez elég egyértelmű koptatás. Miféle idióta akar barátzónába kerülni?
2012. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
attól függ. ha azt mondod neki, hogy van barátod és csak haverkodni szeretnél vele akkor nem vagy szemét, hiszen nem húzód a fejét
2012. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 lila nyuszi ***** válasza:
Azért szopás ha hazugsággal indul egy kapcsolat. Meg normális srác ott hagy a pi.csába ha azt mondod neki van barátod...
2012. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez igy tenyleg nem megoldas. Nem jol csinalod ezt az egeszet. Ha a jovoben akrsz tolle vlmit, akkor legy hozza oszinte! Ne csapd be! :/
2012. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyrészt IGEN ez nem fer másrészt pedig, ha már az elején hazudozol akkor később se várhatod el hogy bízzanak benned.
2012. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én ha a pasi helyébe lennék,már csak azért is letennék rólad, mert ha...,,1 randi miatt dobod az állandó kapcsolatodat" nem lehetsz a hűség mintaképe...ha azt hinném volt pasid, eljöttél velem randizni aztán dobtad a csávót...tuti nem arra gondolnék h a komoly kapcsolatokról vagy híres...
2012. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!