Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elkéri a számom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elkéri a számom, de én nem szeretném jobban megismerni, akkor mi lenne a korrekt?

Figyelt kérdés
azt mondtam, hogy "ne haragudj, de én nem hozzád hasonló srácot keresek", de most szerintem egy felszínes libának hisz, pedig a kinézete nem érdekel. se hazudni nem szeretnék (hogy van barátom), se hamis számot megadni, csak nem tudom akkor hogy legyek úgy őszinte, hogy ne bántsak meg egy fiút, mégis lejöjjön neki a dolog. minden nap találkozunk. szerintetek?
2012. márc. 16. 17:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
add meg neki az alábbi számok egyikét: 104, 105, 107 vagy 112
2012. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dávidmester13 ***** válasza:
udvariasan és finom közöld vele hogy: bocs nem szeretnék veled komoly kapcsolatot csak is szigorúan barátit engem más fiúk érdekelnek és te inkább lehetnél egy jó barát mint a pasim...
2012. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy kérdésen kívül, milyen srácot keresel? Amúgy szerintem nem volt gond ezzel a válasszal; lényegretörő!
2012. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem volt ez rossz. mikor találkoztok? suliban? csak szia szia, vagy szoktatok komolyabban is beszélgetni?
2012. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez a lehető legjobb válasz amit adtál.

ígyis-úgyis megbántódik, nem lehet olyat mondani ami őszinte és ne lenne fájó :( mindenkinek kellemetlen az elutasítás.

2012. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha tudja normálisan kezelni a szitut akkor nem :)
2012. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"ne haragudj, de én nem hozzád hasonló srácot keresek"


Hat ez nem epp a legkorrektebb megfogalmazas volt, nemis csoda, hogy nagykepu felszines ribinek nez...


Inkabb mondtad volna azt, hogy szerinted nem passzoltok, vagy mar van baratod (ha nem ismer), vagy most lett vege 1 komoly kapcsolatodnak es nincs kedved senkihez, valami politikailag korrekt dologgal kell elkuldened, ha mar volt batorsaga beprobalkozni.

2012. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a barát szöveget tuti nem, annál kevés gázabb van szerintem. utolsó, mondom, hazudni sem szeretnék...


rendes, de határozott srácot keresek, ő max. a második. igen, suli, és hát komolyabban nem nagyon

2012. márc. 16. 17:32
 9/12 anonim ***** válasza:
aha értem. ebből azt akartam kihozni amire már magadtól is rájöttél, hogy a barátos dolgot nem kéne.
2012. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de ti minek "örülnétek" ilyenkor legjobban? egyáltalán van, hogy azt gondoljátok, hogy "igen, ez tényleg normális volt", vagy mindig a csalódás?
2012. márc. 16. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!