Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, ha egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy 17 éves fiú szeretne megismerni úgy, hogy én elmúltam 19, az elfogadható?

Figyelt kérdés
Már rég óta nem volt barátom, nagyon várok már valakire, de mikor valaki belépne az életembe, elbizonytalanodok, és megpróbálok falakat húzni magam köré. Az az igazság, hogy ilyen helyzetbe még nem kerültem soha, hogy egy nálam fiatalabbal kezdjek kapcsolatot. Nem tudom hogy venné ki magát a dolog. Ti mit tennétek ilyen esetben? Persze még ha beszélgetek vele, akkor is kiderülhet számomra, hogy elég érett-e hozzám.
2012. jan. 2. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadható el és a törvény is tiltja.


Komolyan...Ha tetszik, járj vele, ne érdekeljen senki más véleménye! :)

2012. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ehhez tobbet kene tudnom hogyan viselkedik veled?miota udvarol?abba bizonyosodj meg hogy nem csak dicsekedni akar-e veled.ha ugy gondolod nem es nem is a szexre hajt akkor csak hajra ket ev korkulombseg nem sok:)
2012. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi:) Egyelőre még semmit sem tudok róla, de az biztos, hogy ha mindenkit élből elutasítok, akkor mindig bánkódhatok, hogy egyedül vagyok, mert valahol az én hibám is lesz.

Az igazság az, hogy általában mindig van valaki, aki tetszik, de sosem jön össze, hogy megismerhessem. Mert félénk is vagyok, és nem is én akarok "felszedni" egy fiút, az lenne a jó, ha ez fordítva történne. Csak ilyenkor fáj a szívem, hogy akármennyit villoghatok az előtt, akit szívesen megismernék, nem sok esély van rá. :(

2012. jan. 2. 15:06
 4/7 anonim válasza:
nem kell ,,felszedned,,inkabb mosolyogj ra,nezz a szemebe...igy nem kell felned az elutasitastol de a fiu veszi a lapot ha akarja:)
2012. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mosolygással nem is lenne baj, mert szinte csak úgy jön, de nem azért, mert nevetséges, hogy rám néz, csak úgy alapból jön, de remélem nem érti félre. Nagyon köszönöm utolsó válaszoló! :)
2012. jan. 2. 16:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó válaszoló! :)
2012. jan. 2. 19:16
 7/7 anonim válasza:
szivesen es sok sikert:)
2012. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!