Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék megismerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerni egy olyan lányt akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés
Hali! A következő a helyzet. Baromira bejön egy csaj a suliban, de nincs semmi közös ismerős aki be tudna mutatni neki, szakkörre nem jár, de kell nekem az a lány. Heti pár alkalommal szoktam látni, akkor is siet épp. Így viszont nem tudom hogyan is közelítsek. Kellene pár ötlet, mit és miért mondjak neki.
2011. nov. 23. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Ha magas vagy és jóképű, illetve gazdag, akkor bátran menj oda hozzá, felemelt orra, egyébként semmi esélyed.



Egy csalódott, sokat szenvedett fiú

2011. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Minee ***** válasza:
53%

Ez hülyeség.. -.-

Szerintem, jelöld be fészen, és kezd el vele ott beszélgetni. Ineterneten bátrabb vagy. Ha minden úgy megy ahogy akarod, találkoót is kérhetsz tőle a suliban :)

2011. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a facebook nekem is eszembe jutott, csak egyszerűen nem találom rajta :S
2011. nov. 23. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

ma 20:11


már ne haragudj, de nem a lányok szerint égő és gáz, ha egy ismeretlen fiú bejelöl csak úgy fészen vagy rájuk ír??!


mert én is próbálkoztam így és hidd le te fiú, csak fájni fog, mert olyanokat vágnak hozzád meg úgy bánnak az emberrel ha kedves vagy velük eleninte, hogy csak nah


legyél bunkó, kemény és sz@rd le mi jó a lnyoknak, foglalkozz magaddal, legyél öjző, csak az járjon a fejedben, hogy neked jó legyen

majd megdöngetni őket ennyi, mert különben úgy kihasználnak vagy megcsalnak, hogy tönkre fogsz menni lelkileg és ideileg és utána állandóan csaka féltékenykedésekből fog kiállni a nyavalyás életed :(

2011. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
újjab kérdés: hogyan csináljak KOCKArandit??????
2011. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj neki, mosolyogj, ha adódik alkalom segíts neki. Ez hatásos. Minden csaj megjegyzi ha valaki kedves volt vele, és tuti eszébe jutsz majd, hogy mit akartál tőle. Lehet, máskor nem fog úgy sietni és a szemesarkából Rád pillant hogy most is köszönsz e majd. A lényeg h megjegyezzen. Utána már könnyű, ha reagál és viszonozza a közeledést legyél őszinte, de ne csöpögősen, és esetleg hívd el valahová.
2011. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aki értelmes választ adott annak köszönöm szépen a tippeket :)
2011. nov. 25. 17:08
 8/8 Szabi6 válasza:
60%
Pl. menj oda hozzá
2011. nov. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!