Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ha úgy ismerkedek h várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha úgy ismerkedek h várom h a csajok jöjjenek oda hozzám?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok odamenni bármilyen csajhoz is, de megadom a módját h ők viszont odajöhessenek. multkor pl hánytam az utcán és egyből oda jött több csaj is h jajj jól vagy? segíthetünk? üljünk le kicsit amig jobban leszel.. stb..

sztetek ilyen után akarhatnak ismerkedni velem?


2012. nov. 1. 21:54
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:

Férfias dolog ha odahánysz és egy lány hazakisér.

Amúgy ajánlom a páleszt.. önbizalom növelő. :D

2012. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

jó kérdező akkor ezt nemnek veszem. Tehát igazából semmit se értél vele, hát már azon kívül hogy pár pillanatig úgy érezhetted törődnek veled, szeretnek.


Úgyhogy láthatod, hülye vagy ha azt hiszed ezzel bármi összejön. Főleg ha autóval akarod magad elüttetni, hát sok szerencsét hogy megúszd. DEE HÁÁÁÁT majd biztos bejárogat a lányka a kórházba hogy figyelemmel kísérje, ahogy felépülsz a zúzódásokból és törésekből. Most ha esetleg komolyabb agyrázkódásod lesz, vagy bevered a fejed és elvérzel na buumm. A lányoknak tuti bejönne. Mert hát kinek ne esne meg a szíve egy ilyen kis aranyos, cuki, kissé szerencsétlen fiún ((:.


Ne tévesszen meg ez a dolog. Valószínűleg nem randizni akarnak veled.

2012. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
tudom h gáz.. de ha rosszul lettem, nem tudok mit tenni, egyátalán nem értem miért kell ezért vkit leszólni?
2012. nov. 1. 22:09
 14/40 anonim ***** válasza:

Jó, ha úgy ismerkedsz, csak várjál!

A hányás meg külön csábító.

Igaz, hogy én kikerülnélek, de arra ne adj, csak várjál.

2012. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
12-es: ez jó, ügyesen leírtad :D de jó is lenne ha ezt meg tudnám valósítani :D
2012. nov. 1. 22:12
 16/40 A kérdező kommentje:

ti aztán nem vagytok vmi kedvesek , vki rosszul van és csak úgy letojjátok, siralmas :/

szerencsére a valóságban másképp van

2012. nov. 1. 22:16
 17/40 anonim válasza:
Legalább jó csaj volt? :P
2012. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

örülnél ha meg valósíthatnád, hogy elüt egy kocsi, és elvérzel mmm ejha, jó ízlésed van kérdező. Egyébként meg elhiheted, senkit se érdekelnél. Majd hülye lesz, bejárkálni hozzád a kórházba.


Aztán meg ha te kezdenéd el keresni, hülyének nézne, hogy mégis mit akarsz tőle. Vagy eleinte semmit, megköszönted oké, de aztán biztos furának tartana. Vagy teszteld le, kérd el az egyik lány telefonszámát, hátha járna veled.


Amúgy akkor lehet rosszul voltál, de te ezt amúgy is csinálnád ezek szerint. Úgyhogy egyre megy.

2012. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Háát.. ebből is összejöhet valami. A nők amúgy is folyton meg akarnak menteni valakit. Ismerek sztorikat, amik kb. így kezdődtek.
2012. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

17: aranyos volt ahogy ott aggodalmaskodott :)


hidd el bejárna a korházba, a nők ilyenek, jól írja vki, szeretnek gondoskodni. nem mondom h mind de ha 10-ből 2-3 ilyen akk az már nagyon jó

2012. nov. 1. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!