Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ha úgy ismerkedek h várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha úgy ismerkedek h várom h a csajok jöjjenek oda hozzám?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok odamenni bármilyen csajhoz is, de megadom a módját h ők viszont odajöhessenek. multkor pl hánytam az utcán és egyből oda jött több csaj is h jajj jól vagy? segíthetünk? üljünk le kicsit amig jobban leszel.. stb..

sztetek ilyen után akarhatnak ismerkedni velem?


2012. nov. 1. 21:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

akkor hajrá, jó karambolozást az autóval! Majd küld már egy képet rólad és a párodról így utólag!


KÖSZ!

2012. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

ok küldök, te am csaj vagy?

am nem gondolod h komolyan elüttetem magam, majd szólok havernak h lassan jöjjön és úgy nem lesz bajom :)

2012. nov. 1. 22:32
 23/40 anonim ***** válasza:

Inkább egy fotót rakj fel ide.

Úgyis megmondtátok, hogy a nőknek csak a külső számít, akkor meg tökmindegy, hogy félénk vagy-e?


Annyiból még egyet is értek, hogy sok félénk srácnak van barátnője, csak legalább merjen odamenni. Elüttetni mernéd magad, de leszólítani egy lányt nem? :)

2012. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

igen, és elég szánalmasnak gondolom. Valahogy nem vonzó szerintem ha valaki önmagát kéreti ilyen béna módokon plusz elütteti magát. Az önmagukat vagdosó emberkék se azok. Pedig rajtuk aztán biztos lehet segíteni.


Ahogy pont az utolsó is írta,, amúgy miről beszélgettek majd? Milyen rosszul vagy a hányástól, vagy mi? Főleg ha utána jééé nahát ez a kocsi ütött el téged, óó és ő a haverod. Elég béna :S

2012. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

jólvan na, már az is baj h különleges módot keresek az ismerkedésre? :D

egész jól nézhetek ki, legalábbis a lányok hozzáállása alapján :) de én nem merek odamenni csak úgy, kell vmi indok, v pedig jöjjenek ők ide :)

2012. nov. 1. 22:48
 26/40 anonim ***** válasza:
Elég kacifántos ismerkedési módszer. :O De legalább tudhatná a csaj, hogy bírod a gyűrődést, szó szerint. :D
2012. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

hát ilyen értelemben nem vagyok beszari :D

am 77%-os csaj, ha gondolod neked küldök képet, csak h láthasd ki ilyen hülye :D

2012. nov. 1. 22:51
 28/40 anonim ***** válasza:

nem érdekel kösz. Megkérlek ne küldj.

Amúgy meg ha nem vagy beszari, van az a videó ahol a csávó, valami munkás felszedi a főnök nőt úgy hogy kibérel egy jó kocsit, egy öltönyt, aztán a parkolóban pont a csaj előtt áll meg, mintha majdnem elütné.


Felajánlja hogy elviszi, aztán stb, sajnos nem találom a videót. De hátha láttad. Na akkor már inkább úgy okoskodj. Mert ha ezt nem mered akkor annyira nem lehetsz mégse bátor.

2012. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

nyugi akk nem küldök ;)

de láttam és tetszett is, el is gondolkoztam rajta h meg kéne valósítani :D am aranyos vagy h a kedvemért megkeresnéd, tudtam én h rendes lány vagy te :P

2012. nov. 1. 23:06
 30/40 anonim ***** válasza:

Nekem az a videó tetszett, amikor a csaj beviszi az autóját, és az autószerelő srác kölcsönveszi.

Nem ismerik egymást, épp annak a lánynak áll meg, miközben a lány vár a buszra?

A csaj megismeri az autót, hogy az övé, de gondolja mi a helyzet, nem szól semmit.


Hanem másnap, amikor megy érte, na, akkor lepődik meg az autószerelő fiú. De a végén összejönnek. :D

2012. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!