Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet jövője ennek a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője ennek a kapcsolatnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tegnap neten megismerkedtem egy fiúval, felvett msn-re,hosszú órákig dumáltunk, mondta,h ma is feljön,csak egy gond van vele,az pedig elég nagy,hogy ő spanyol.:S.Én 16 éves vagyok, ő is annyi.Angolul beszél picit,úgyhogy msnen angolul dumcsiztunk,csak néha elég rossz volt amikor nem találtam a helyes kifejezést,de elvoltunk.Ő is küldött magáról képet,én is küldtem.Az a baj hogy ő Sevillában él Spanyolországban,és ebből kifolyólag lehet hogy soha nem fog sor kerülni a személyes találkozóra:S Pedig annyira helyes,jóképű,el lehet olvadni tőle:)Nem tudom mit tegyek,azt hiszem beleszerettem:\\\'(Segítsetek!!
2009. aug. 11. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos nem lehet jövője.

Max. netes járás lehet,de az se szokott sokáig tartani.

És ha soha nem fogtok találkozni,lehet h el is felejtitek egymást egy idő után...

Sajnálom:(

2009. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Felnött korban több esélye lenne ennek az egésznek de még akkor is csekély az esély hogy lenne valami :(

nemtudom egy repülöjegy vagy 150 ezer lehet busszal vonattal olcsobb lehet az utazás ha a fiù gazdag akkor elrepül ide :) ès te elszállásolod de kb ezis csak egy hetes találkozás

2009. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:(Pedig egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből:(Senki iránt nem éreztem még ilyen erősen:(((Tudom,h nagy gond a távolság.Sőt,az a legnagyobb...De nem tudok mit csinálni...
2009. aug. 11. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.Sajnálom,de ez az igazság.tegnap beszéltél vele először,alig értitek egymást,ez nem szerelem,de majd rájössz magadtól is,például ha 3napig nem keres...
2009. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom,h alig értjük egymást de a szerelem nem ezen múlik sztem. Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Legalábbis én nem tudok.:/.És nem akarom hogy elmúljon!!!:(
2009. aug. 11. 12:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Teljesen elkeseredtem!!:'(Én nem akarom hogy vége legyen, tudom még el se kezdődött igazán, de annyira rossz mikor belegondolok,hogy vxínű h sosem fogok vele találkozni:(
2009. aug. 11. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennek így sajnos nem lehet jövője. Ha már idősebbek lennétek, és mindketten legalább egy országon belül laknátok, akkor meg lehetne oldani. De így ennek szerintem semmi jövője nincsen. Lehet, hogy képről, és az msn-es beszélgetés alapján nagyon vonzódsz a fiúhoz, de azért talán mégsem szerelem az. Sosem szabad elfelejteni, hogy az msn-es beszélgetés nagyon más is lehet, mint a személyes találkozások. Az, hogy valaki msn-en aranyos, egy dolog. De személyes találkozások során derül ki, milyen ember is valójában. Szerintem úgy, mint leendő párodat, a táv. miatt jobb elfelejteni. Kiábrándító, amit mondok, de ha előbb utóbb találozik egy környékbeli kislánnyal, aki megtetszik neki, úgyis véget érne köztetek minden. És persze akkor is, ha te találkoznál egy fiúval, aki közel van hozzád. Abból talán nem lesz bajod, ha továbbra is beszélgetsz vele msn-en időnként. De ne zárkózz el attól, hogy ismerkedj más korodbeli, lakóhelyeden élő fiúkkal, ha van rá lehetőség. Olyan fiatal vagy, előbb utóbb találsz egy rendes fiút, aki ráadásul közel is van hozzád.
2009. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló..Abban igazad van,hogy nem zárkózhatok el az ismerkedéstől miatta, mert lehet hogy semmi nem lesz belőle:(, és tudom h lehet h ő is talál egy környékbeli spanyol lányt,aki legalább közel van hozzá...Én ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok, csak olyan nehéz tisztán gondolkodni most,csak arra tudok gondolni hogy mennyire akarom:(
2009. aug. 11. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
sajna hiábavaló álmokat kergetsz.Ebből nem lehet semmi.Bármennyire is szeretnéd...
2009. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, ez fellángolás (:

1-2 hét és vége, te is és ő is tudja, hogy semmi jövője ennek a kapcsolatban. Ekkora távkapcsolatban pedig nem érdemes szenvedni.

2009. aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!