Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon hogy értheti? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy értheti? Lehet jövője ennek a kapcsolatnak ha összejön?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ( 25éves), én 18 leszek hamarosan és persze még fügök a szüleimtől,de neki persze külön lakás stb. És egy társkresőn beszélgettünk, meg ismerkedünk és ki van írva neki, hogy "jóhumorú stb stb... független nőt keres", szüleitől függetlent vagy egyedülálló nőt. Nagyon tetszik a fiú és nem igazán találkoztam olyan fiúval akinek tetszem és rendes, szal úgy mond minden elvárásomnak megfelelne.

Érettebb vagyok a koronál talán picit :$


2009. aug. 18. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos hogy társtol függetlenre gondolt,szerintem adj egy esélyt a dolognak.
2009. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyedülálló nőt keres!!
2009. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy gondoltam, hogy jó lenne közelebbről megismerni, mert elég sokat csalódtam :S
2009. aug. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!