Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van e úgy jövője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van e úgy jövője egy kapcsolatnak, hogy nem kapom meg, amit akarok?

Figyelt kérdés

4 éve van barátnőm, nagyon jól megvagyunk, de a kezdeti forróság után ma már sajnos csak langyos a leendő hitvesi ágyunk. Oké, hogy nem szexelünk minden nap, de van olyan nap, hogy hozzám sem ér. Se egy francia, se egy kis simogatás, semmi!

Mikor célozgatok rá, akkor ő azzal jön, hogy nem minden e körül forog, és nekem csak ezen jár az eszem.

Nem tudom, nekem 25 évesen heti 1 alkalom nem elég, őszintén szólva most érzem magam erőm tejében, mikor csak meglátok jó nőt, egyből arra gondolok, hogy kényeztetném.

Akkora probléma ez? Van jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik fél nem elégedett?


2011. aug. 16. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, próbáld megbeszélni vele. Heti egy alkalom nagyon kevés.
2011. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt hosszú távon nem fogod bírni. Beszélj vele erről mindenképpen.
2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlzás a minden napi sex.Vagy ha nem is a sex,de a kielégülés.De a heti 1x is kevés.de lehet,hogy pont ezért próbálja húzni amennyire lehet,mert örül,hogy nem b.szogatod vele minden nap!:)))
2011. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Simán rámegy erre egy kapcsolat. Magamról tudom, hogy ingerültebb, kompromisszumokra nehezebben hajló, sőt agresszívnek tűnő vagyok. Vitamin meg magnézium sem segít. Kell a kielégítő szex. Most 3 gyors egy nap, vagy 2 naponta egy 2-3 órás az lényegtelen. Tudjak úgy is nézni a nőre, hogy nem akarom levetkőztetni!
2011. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi nem ide jön, de nem bírom ki, hogy ne írjak :D

Az nem tejében hanem teljében, mert a teljes szóból ered. :D Mondjuk lehet, hogy csak elgépelted, akkor bocsi, de ha nem akkor nem árt ha tudod!

2011. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!