Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövője egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol a pasi lenézi a lányt, mert az ő "emberi értékrendjében" hátul foglal helyett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem, a pasi mindig is kihasználja a helyzetet.


Az ilyen pasit dobni kell.

2011. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

És akkor hogyan alakul ki a kapcsolat ?

Szerintem egy kapcsolat magában foglalja a megértést, az elfogadást stb., szóval ha valaki nem egyenrangú egy kapcsolatban az már elveszett kapcsolat.

2011. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem csak jövője, de jelene sem lehet. Egy jó kapcsolatban egyenrangú felek vannak.
2011. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
dehogy lehet! ha lenéz, akkor nincs értelme elkezdeni
2011. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.


DE!


El kell fogadni azt a hátsó helyet. Ha szeretnél így élni, akkor ok. De normális ember nem fogadja ezt el.

2011. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Lehet naív vagyok, de azt, hogy "Lenézlek." nem mondta. Ezért csak érzem hogy így van, konkrét bizonyítokom nincs. Épp ezért reménykedem, hogy tévedek.
2011. máj. 13. 11:20
 7/25 anonim ***** válasza:
De lehet akkor, ha te olyan vagy , hogy elfogadod, és teljesen kiszolgálod minden téren,és hagyod magad. Vannak ilyenek nők. Én is voltam ilyen kapcsolatba. De én nem az a típus vagyok, hogy nekem pasi ilyet mondjon, hogy te ebbe ne szólj bele , vagy nem dumálsz vagy esedezni kelljen a bocsánatáért, ha pl túl forró a leves.. ott is hagytam.
2011. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Pasi szemszögből nézve a dolgot azt mondom, hogy egy olyan csajjal, aki az "emberi értékrendemben hátul foglal helyet" kizárólag szexuális kapcsolat céljából lennék együtt. Ez meg minden, csak nem komolya kapcsolat. Hosszútávú ettől még lehet...
2011. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vannak pasik, akik mindenkit lenéznek, mégis van mellettük valaki.
2011. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:20


Az, hogy "szexuális kapcsolat céljából" mit is jelent? Úgy érted például, hogy ha találkoztok csak annyi időt vagytok együtt, amíg szexeltek, vagy már az is ennek számít, hogy minden (heti egy) találkozó szexxel végződik?

Hosszútávú mért lehett? Addig tart az ilyen ameddig nem talál másik lányt?

2011. máj. 13. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!