Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövője egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol a pasi lenézi a lányt, mert az ő "emberi értékrendjében" hátul foglal helyett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nagyon sokan így élnek házasságban is.. és ahol általában ilyen a helyzet, hogy a nő alá van rendelve a férfinak, ott a gyerek is ezt látja, és ez lesz neki a példa, hogy az apja hogy tud uralkodni az anyján és így fog viselkedni ő is a barátnőjével. Tapasztalat sajnos.
2011. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
mennyire tartod magad selejtesnek? Hetente egyszer felkeres téged, egy kicsit dumáltok, szétteszed a lábad-neked elég ennyi? Ha a válaszod igen, akkor az én "emberi értékrendemben" is hátul foglalsz helyet, kb. az igénytelen kisribik sorában.
2011. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:35


Most tudod mit csinálok itt a monitor előtt? Sírok. Eddig nem tudtam pontosan megfogalmazni mi ez a kapcsolat, de most te megtetted. Köszönöm.

És mégis mit kellene tennem?? Kidobnom?? Mit mondok miért??

És igen, alapvetően nagyon selejtesnek gondolom magam az élet minden területén.

2011. máj. 13. 11:43
 14/25 A kérdező kommentje:
Vagy hogy kérjem meg, hogy változtasson? Hogy vehetném rá? Mert egyébként egy nagyon jó és rendes ember nem akarom elveszíteni...
2011. máj. 13. 11:45
 15/25 anonim ***** válasza:

Leirod nekem légyszi miért érzed magad olyan selejtesnek és

mit értesz az alatt, hogy "emberi értékrendjében" hátul foglalsz te helyett?

2011. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hogy lenne rendes, ha lenéz téged...
2011. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Persze.


Selejtesnek érzem magam, mert szüleim elkényeztettek, nem találom a helyem a társadalomban, az egyetlen dolog ami érdekel (és igazán boldoggá tesz) az a vásárlás, pénzéhes és materialista vagyok. Nincsennek céljaim, vágyaim, mert egy akarat-gyenge, önmagáért kiállni nem tudó jellem vagyok. Minden érdekeltségem az, hogy a lehető legjobban nézzek ki.


Azért vagyok az értékrendjében hátul (nem a legvégén), mert nincsennek céjaim, vágyaim, mert akarat-gyenge vagyok, mert nem vagyok határozott, és legfőképp azért, mert nem vagyok jó tanuló, nincsennek iskolai-tanulmányi eredményeim.

2011. máj. 13. 12:17
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát azt látom, hogy te ismered a hibáidat ez már egy jó pont.Amúgy én is selejtesnek tartanálak.De ezt úgy irod ide, mintha te nem tehetnél azért, hogy ezen változtass.Ne legyél pénzéhes, keress magadnak célokat stb. stb.Szedd össze magad, nem hiszem el, hogy nem tudsz megváltozni.
2011. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Pontosan azért ilyen a kapcsolatod, amit itt leírtál!

Szedd össze magad, de komolyan! Olyan tárgyilagosan le tudtad írni a hibáidat, hogy az gyönyörű, tehát a beismerés megvolt, most talpra, mert ha összezuhansz, a többi kapcsolatod sem lesz jobb! A legnagyobb gond az, hogy te el is hiszed magadról, hogy ennyi vagy, TE MAGAD sorolod magad hátra a kapcsolatodban! Nem tudom én hogyan reagálnék, ha a barátnőm így magába fordulna, de volt haverom, aki minden barátnőjét dominálta, kivéve egyet, találd ki, hogy kivel volt együtt éveket! Gondolkodj el ezen!

2011. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy tapasztalataim szerint a nők, ha család, párkapcsolat stb témáról van szó, valami félelmetes dolgokra képesek, megállíthatatlanok (csak ez gyakran az asszonyi korral/szerepkörrel jön), így totál kizárt, hogy ne tudj talpra állni. Csak azokat a nőket becsülik meg, akik megbecsülik önmagukat!!! Előző voltam
2011. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!