Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövője egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol a pasi lenézi a lányt, mert az ő "emberi értékrendjében" hátul foglal helyett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne magad gondold már seljtesnek, hanem őt! Dobd ki, ha tényleg ilyen megfelelési kényszert eröltet rád. Mit keres veled egyáltalán egy ilyen, aki melett sza.rul érzed magad!
2011. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:31


Nem értem mire gondolsz.. kivel volt együtt?? Azzal aki kiállt magáért?


Én ez vagyok. Ilyen vagyok. Ilyennek neveltek/nevelnek. Így élek napról napra, mert ha a vásárlás, a magammal való foglalatoskodás nem lenne SEMMIM (semmi örömöm) nem maradna. Tanulmányilag én elégedett vagyok önmagammal (jövőre egyetemre megyek, támogatott szakra), de nem vagyok kitűnő tanuló.

2011. máj. 13. 12:42
 23/25 anonim ***** válasza:

Hihetetlenek egyes nők. Nem egy ilyen nővel találkoztam.Olyan szépen sorolja a hibáit, defektjeit mintha büszke lenne rájuk és kijelenti nagy öntelten, hogy "Én ez vagyok, vagy elfogadsz vagy mész dolgodra".


Én még egy srácot se hallottam, hogy kijelentse magáról hogy én lusta vagyok, büdös...stb. mert az olyan maradhat is egyedül élete végéig.Te is ezt érdemled, ha igy kijelented a defektjeidet amiről tehetsz(nem amivel születtél és nem tehetsz róla) és elvárod, hogy elfogadjanak.Nem vagy semmi az biztos.Ilyen hozzáálással használjanak ki a tested miatt egy életen keresztül, és kezd megutálni a férfiakat és hibáztasd a világot az elk*rt életed miatt.Gratula.

2011. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nahát, a "pasid" egy seg.gfej, veled pedig nincsen semmi gond. Könyörgöm, 18-19 évesen mégis mit vársz magadtól? Szetetsz vásárolgatni, sokat törôdsz a külsôddel-basszus, melyik fiatal lány nem? Ez a kapcsolat beledöngölte a földbe az önbizalmadat, da alaposan. Mégis mit látsz abban a fickóban, ami miatt hagyod magad kihasználni és megalázni? Itt jegyzem meg, ha olyan rohadtul igényes és kifogástalan ember lenne, akkor nem használná ki egy olyan lány szerelmét, akit nem becsül semmire... Te meg ne mártírkodj, küldd el ôt messzire! Igen, tudom, nehéz lesz, de most talán szétrobbansz a boldogságtól?? Nyilván abban reménykedsz, hogy változni fog a helyzet, de ha lenne egy kis tapasztalatod, akkor tudnád, hogy semmi esélyed erre -és nem mondanám, hogy sajnos, mert kettôtök közül a srác hibázik nagyobbat, te csak naív vagy, ô viszont gerinctelen...
2011. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Atyaisten, hölgyeim... Tessék elolvasni és értelmezni az Elbocsátó szép üzenet című alapvetést! Nem siránkozni kell, hanem fel kell nőni a párod mellé, és már van is jövője a kapcsolatotoknak pont. Mellesleg az előzőeknek: nem emlékszem olyan kijelentésre, hogy őt megalázták volna, csak alsóbbrendűnek ÉRZI magát egy kapcsolatban, vagy ezt ÉREZTETIK VELE! A kettő korántsem ugyanaz.
2011. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!