Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van jövője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

33 éves a nő, 22 éves a férfi.

mindketten dolgoznak, megvan az egzisztenciájuk valamilyen szinten.


2011. márc. 6. 00:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát a gyerekvállalás problémás lehet.
2011. márc. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

egyenlőre még a randizásnál tartunk.

én vagyok a férfi.

2011. márc. 6. 00:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha boldogok vagytok akkor van jövője.

A kor meg mit számít?Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát.

2011. márc. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Első vagyok.

Ha randizgatásnál tartotok még és mindkettőtök jól érzi magát akkor persze, hogy van jövője az egésznek.

Azzal azért vigyázz, hogy ne egy férjvadászt fogj ki.

A kor pedig itt azért számít, mert a nőknek ketyeg a biológiai órájuk és egy idő után bármennyire is szeretnének gyereket a természet már nem teszi lehetővé, hogy szépen fogalmazzak :)

A férfi ellenben ha minden jól megy, akkor élete végéig nemzőképes.


Egyébként egy ismerős párnál pont ez most a fő probléma, a nő 30, a srác 20 éves, a nő már gyermeket szeretne a srác pedig még, szerintem érthető okokból, nem.

2011. márc. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem látok ezzel semmi bajt ha komolyan gondoljátok. csakis rajtatok múlik minden.
2011. márc. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a férfinak feláll és a nőnek nedvesedik, akkor egy pár szép évük simán lehet.
2011. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
hosszú jövője nincs...srry
2011. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

majd idővel kiderül mi is lesz köztünk... :)


egyébként a Barátok köztös Kinizsi Ottónak is évekkel idősebb nője van, és Ashton Kutcher is idősebb nővel él együtt...

2011. márc. 6. 21:41
 9/11 Ixdecske ***** válasza:
tuti lehet anyum és az élettársa közt sokkal nagyobb a korkülönbség de mégis 2 éve párkapcsolatban élnek néha veszekednek de semmi bajuk nincs jól megvannak.
2011. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tényleg nem szemétség beszél belőlem de szerintem felejtsd el, ez még szerintem fordítva is elég parás lenne, de így... hidd el nem működne :\
2011. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!