Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor kezd kialakulni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kezd kialakulni egy kapcsolat, akkor a férfi nyilván udvarol, de mit kell tennie a lánynak? Az elég, ha kedvesen fogadja az udvarlást? 21/L

Figyelt kérdés

Én kezdeményező típus vagyok, ha tetszik valaki, akkor ennek jelét szoktam adni, kifejezem, hogy tetszik a srác kedves vagyok, próbálok a kedvében járni (pl. főzök). Amikor elmegyünk valahova, akkor felajánlom, hogy kifizetem a részem, vagy egyszer ő fizet, egyszer én... Hajlandó vagyok pl. sört inni, vagy focimeccsre menni. De azt vettem észre, hogy ezt nem értékelik a férfiak, sőt visszaüt a kedvességem, mert ezek után azt hiszik, hogy bármit megtehetnek velem.

Egyszer volt egy srác, aki udvarolgatott, majd 2 hónap járás után közölte, hogy nem szeret engem és a szememre vetette, hogy fizettem a mekiben és elmentem vele focimeccsre annak ellenére, hogy nem vagyok oda a fociért. Én ebből azt szűrtem le, hogy hagyni kell a pasikat megszenvedni egy kapcsolat elején, hogy megtanuljanak értékelni. Most randizgatok egy sráccal, ha megyünk valahova, nem ajánlom fel, hogy fizetek, nem mondom neki, hogy jól néz ki, hagyom, hogy kocsival cipeljen mindenhova és ő meg is tesz mindent, hogy a kedvemben járjon. De kezdem magam szemétnek érezni, és tényleg tetszik nem akarom őt kihasználni. Mit tegyek, hogy ne tűnjek se bunkónak, de mégis úgy érezze, hogy küzdenie kell értem?


2012. okt. 29. 22:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Amúgy bunkó nem vagyok, kedvesen beszélek vele, mosolygok, csak olyan dolgokat nem csinálok, mint eddig. Nem fizetek, nem mondom neki, hogy mennyire helyes. De amúgy korrekt vagyok, nem kések el a randiról, meg ilyesmi. Csak félek, ha jelét adom, hogy tetszik és esetleg akarok tőle valami komolyabbat, akkor egyből nem leszek neki érdekes...
2012. okt. 29. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!