Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen burzsuj emberkéknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen burzsuj emberkéknek tényleg akkora sikerük van a lányoknál?

Figyelt kérdés

Mert ugye mindenhol(itt is) mindig mondják,h ezek a burzsuj f@szkalapok minden lányt megkapnak, meg hogy milyen jó nekik,és rohadjanak meg. Nem elég,hogy Lususpartyk,luxusutazások követik az életüket,még a lányok is a tenyerükből esznek.


Én csak arra lennék kíváncsi,hogy most komolyan ebből mi igaz? Mennyire számít a pénz.

Tényleg szeretnék hiteles információt kapni,itt név nélkül lehet őszintén.



2012. szept. 9. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem ennyire nem számít.

legyen annyi pénze a fiúnak, hogy el tudjunk menni néha moziba, vagy nyaralni, nem kell mindent neki állnia, de legalább a saját részét tudja fizetni pl. heti 1 mozinál.

meg ha beülünk valahova ne legyen gond neki ha 1 koktélra vagy kávéra meghív.. persze később már nyilván viszonzom a meghívást :)

2012. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy burzsuj???
2012. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 carolinne ***** válasza:

A pénz nem számít. a légyeg az hogy boldogok legyenek együtt az emberek. vannak akik nem így gondolják, azok menjenek csak a bunkó alfákkal.

14/l

2012. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ne higgy a lányoknak, amikor azt mondják, h nem számít nekik a pénz! A külső után a 2. legfontosabb szempont, de van akinek az első.
2012. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

"nekem ennyire nem számít.

legyen annyi pénze a fiúnak, hogy el tudjunk menni néha moziba, vagy nyaralni, nem kell mindent neki állnia, de legalább a saját részét tudja fizetni pl. heti 1 mozinál.

meg ha beülünk valahova ne legyen gond neki ha 1 koktélra vagy kávéra meghív.. persze később már nyilván viszonzom a meghívást :)"


Na hát pont az a baj, hogy a legtöbb pasi sóher. Sok iszonyat tehetős férfi van,aki állatira sóher és nincs benne annyi jólneveltség, hogy akár egy mozit is fizessen egy nőnek, nemhogy egy szál virágot.


Szerintem alap dolog, hogy a férfi a első hónapokban meghívja erre-arra a nőt.Ha már kapcsolatról beszélünk,akkor se kelljen minden fillérről külön-külön elszámolni.


Sok kis újgazdag csicska van,aki menőzik az iphone-jával és a hajógyári szigeten a saját koktélján kívül már mást nem tud kifizetni és éjszakai busszal megy haza :) Szóval ne őket nézd. Aki igazán pénzes,az nem jár ilyen helyekre, mert nemcsak a szülei pénzesek, hanem ő maga is és pl az egész rokonsága a nagyszülőkre minimum visszamenőleg.


Szóval van különbség az újgazdagok és az értelmiségiek között.


Igen,számít a pénz. Én mindig úgy gondoltam, hogy á nekem van pénzem, nem számít ha a leendő barátom nem egy pénzes családból jön, vagy nem keres sokat. De sajnos mindig valahogy érezni lehetett a különbséget és nem éreztem magam sose jól. De pl az méggázabb érzés, mikor egy pénzes pasi sóherkodik!

2012. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

nem nézem azokat a nyomikat... van barátom, aki kb olyan mint ahogy leírtam :D szóval nekem ez így tökéletes :)

2012. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Én is osztom a fent leírt véleményeket. Régen én is mindig azt mondtam, hogy á nem számít a pénz, legyünk boldogok az a lényeg... Aztán kicsit benőtt a fejem lágya, van saját pénzem és igenis rájöttem, hogy sokkal jobban számít, mint azt páran gondolnák.

Nekem nem kell, hogy kocsival furikázzák a hátsómat mindenhova, tudok buszozni és az sem kell hogy minden apró alkalomra Iphone-t kapja, meg Ipadet, meg Ianyámkínját... Csupán annyira vágyom, hogyha nekem akad pénzem arra, hogy elmenjünk moziba, vagy kirándulni egyet, vagy tényleg bárhova, akkor jó ha a páromnak is van annyi, hogy legalább a saját részét fizetni tudja. Nem vagyok egy itthon ülős fajta és nem is szeretnék az lenni, csak azért mert adott esetben a párom nem engedhet meg magának semmit. Számomra ennyiben fontosak az anyagaikat, de mivel én sem vagyok gazdag, túl nagy elvárásaim nincsenek, csak is olyanok, amiket még én is bírok anyagilag.


Egyébként igen, sok csaj előtt megcsörgeted a kocsikulcsodat és már szét is tette a lábát... Aki ennek enged, az meg is érdemli, hogy ilyen nővel járjon!

2012. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki pénzel csajozik, és 1 csaj erre ugrik, akkor meg is érdemlik egymást. Nehogy már irigykedj a sok pénzéhes p*csára, akik azonnal elhagynának amint elfogy a pénzed.
2012. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen amúgy, azt nem értik a férfiak, hogy a pénz csak az olyan nőknek számít... vannak ám 'fullos', normális csajok is. csak esetleg nem járnak 20 centis platformban, meg nincs kint mindenük, de ugyanúgy szépek, jó az alakjuk és még okosak is.. csak ti nem veszitek észre őket :)
2012. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fülünyúl ***** válasza:
#1: A heti egy mozit nem biztos, hogy mindenki megengedheti magának. Két főre egy mozizás kb. 5ezer Ft (csak mozijegyek és némi rágcsálnivaló), és akkor még nem számoltunk utazási költséget (jegy vagy benzin). Ha ez havonta négyszer lenyomjátok, az már bizony 20K csak mozira. Gondolom te magad nem élsz rossz anyagi körülmények miatt, és számodra ez semmi. De aki keres 80e Forintot, amiből albérletet tart fenn, eszik, számlákat fizet, nem hiszem, hogy akár egy Forintja is maradna mozira. Emellett pedig lehet, hogy számodra a nagy Ő a pasas, de elszalasztanád az ilyen "elemi" elvárásaid miatt.
2012. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!