Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen burzsuj emberkéknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen burzsuj emberkéknek tényleg akkora sikerük van a lányoknál?

Figyelt kérdés

Mert ugye mindenhol(itt is) mindig mondják,h ezek a burzsuj f@szkalapok minden lányt megkapnak, meg hogy milyen jó nekik,és rohadjanak meg. Nem elég,hogy Lususpartyk,luxusutazások követik az életüket,még a lányok is a tenyerükből esznek.


Én csak arra lennék kíváncsi,hogy most komolyan ebből mi igaz? Mennyire számít a pénz.

Tényleg szeretnék hiteles információt kapni,itt név nélkül lehet őszintén.



2012. szept. 9. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Nem tudom ki merre lakik, de azért egy mozi felénk bőven nincs 5 ezer forint. Egy jegy mondjuk 1200 forint, kettő ezek szerint 2400. Rágcsa nem kell, mert őszintén szólva rohadtul drágállok 800 forintért három marék kukoricát, inni pedig vehetünk valamit máshol, ha szeretnénk, szintén sokkal olcsóbban. Mi is kerülünk egymásnak ennyibe a párommal, de sosem agyaltam azon, hogy ez sok lenne.

Olyan is előfordult, hogy én szerettem volna elmenni télen egy gyógy- és wellness fürdőbe kicsit pihenni. 1300 forint a belépő, plusz mondjuk 2000 a buszjegy oda-vissza fejenként. Ő azt mondta, hogy sajnos most nem teheti meg, én menni akartam (VELE) és megtehettem, hát simán kifizettem az ő részét is inkább, minthogy itthon üljünk. Máskor, amikor neki állt pénz a házhoz, ő hívott meg valami másra.

Ettől függetlenül, egy abszolút pénzmentes programon, sétán, kiránduláson, strandon is jól tudjuk magunkat érezni.

Szerintem egy jó kapcsolatnak így kell, vagy kellene működnie, természetesen mindezt nyomás és kényszer nélkül, mert ha a másik fél már kényszert érez benne, az régen rossz!

2012. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14:23 Nemcsak az olyan nőknek számít, csak az a típus, amit leírtál, jobban tagadja :P
2012. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

15:08

egy diákjegy 1140. egy felnőtt 1540. az 2680 ft. kaját nem muszáj venni, ha nagyon akarunk enni egy páros menü 1450, az 4130 ft összesen. de enni nem muszáj film alatt, és a jegyre se kötelező meghívnia.


igen amúgy, jó körülmények között élek, a barátom is, de ez nem jelenti azt, hogy ha nem tudna semmire meghívni, akkor nem járnék vele :) ez nem egy elemi elvárás, csak jó ha megengedhetünk magunknak ilyeneket.

(persze amit te írsz az is más, és érthető, az én barátom dolgozik, de a szülei nem várják el, hogy hazaadjon pénzt. tehát ez egy szerencsésebb helyzet amiben mi vagyunk :))

2012. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Burzsuj és burzsuj között is van különbség.

Én gazdag lány vagyok, de nem újgazdag. Van különbség. Nem szórjuk a pénzt hülyeségekre, nincs Iphoneom meg ilyen sz*rságok. A nem újgazdagok körében az újgazdagok nem igazán kívánatosak, mert bunkók és azt hiszik, hogy minden a pénz körül forog. Mi sosem beszélgetünk arról, hogy kinek mije van. Mondjuk azt megtárgyaljuk, hogy milyen árak vannak, stb., de nem a dicsekvésből állunk, mint az újgazdagok. Nekem személy szerint nem kellene egy ilyen pasi se, aki faktorkodik a pénzével. Én az okosakat szeretem. 21l.

2012. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!