Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet azért nem vagyok sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem vagyok sikeres a lányoknál és azért nem jeleznek felém, mert nem adok le flörtjeleket?

Figyelt kérdés

Olvastam valami cikket a flörtől és ott írták, hogy azok nem találnak párt a fiúknál, lányoknál, akik nem adnak le elég flörtjelet, nem merik kimutatnik ha tetszik nekik valaki. Hát én eléggé gátlásos, félénk fiú vagyok és ha rá is nézek egy szép lányra ritkán lesz szemezés, mert két emberen múlik, de ezen kívül se egy mosolyt nem merek kimutatni se mást, pedig sok lány tetszett már.

Félek, hogy ezért nem is vesznek férfiszámba a lányok.

Nem tehetek róla próbáltam bátrabb, gátlástalanabb lenni, de folyton azt érzem, hogy én ronda vagyok és esélytelen a lányoknál, ők túl jól néznek ki én meg ocsmány vagyok.

Na meg az is zavar, hogy mások látnák, ha bámulnék feltűnően egy lányt vagy rámosolyognék. Biztos azt gondolnák,hogy ez a szánalmas, ronda törpe mit akarhat attól a szép lánytól, úgysem kell senkinek sem ilyen testtel.



2012. szept. 6. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azért, hanem mert csúnya vagy. Én adok flörtjeleket, mégse viszonozza soha egy lány se, mert én is ronda vagyok.
2012. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Áfcs (átlagos, frusztrált csávó) vagy. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, akkor megszűnik a frusztráció. Mi történik, ha nem tetszel egy csajnak? Semmi, mész a következőhöz. Ha te tudod magadról, hogy mindent megtettél azért, hogy jól nézz ki, akkor nem törheti le a kedved senki.
2012. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még füstjeleket is szoktam leadni!
2012. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Próbáld meg elfogadni magadnak olyannak, amilyen vagy. Ne törődj mindig mások véleményével és merj mosolyogni egy lányra:) hidd el, ez neki is jól esik, még ha vissza is utasít

Bár én lány vagyok, de próbálok kedves lenni új osztálytársakkal, rájuk mosolygok, hátha így sikerül kicsit közelebb kerülnöm hozzájuk, és jó úton haladok^^ ( egyébként én is visszahúzódó vagyok ) hidd el, neked is ez kéne:D egy-egy mosoly, köszönés, szemezés ^^


15/L

2012. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad rondának? Biztos, hogy lehet segíteni rajta! :)
2012. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!