Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a fiúk, akik csúnyák, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik csúnyák, de mégis vérükben a csajozás! Ti hogyan hárítjátok el, ha egy szép lány azt mondja nektek, hogy csúnya vagy és esetleg még ki is nevet?

Figyelt kérdés
Hogyan éritek el, hogy végül a lányt mégis megfektessétek? Remélem érthető mire célzok.

2012. júl. 8. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként válaszolok, hogy nálam sehogyan sem érték el. :) Kb. 10 évente egyszer előfordul, hogy összejövök egy nekem előnytelen külsejűvel (tehát kb. 2 alkalommal volt még ilyen!!!), mert olyat tud nyújtani, valami nagyon-nagyon extrát.


De csak azt csinálom vele, semmi mást, és az néha nem is "teljes szex".


Na, ennyi. Jobban kell tepernie, mint egy nekem tetszőnek, és extrát kell nyújtania, de nagyon! Példákat nem írok, viszont ne olyanra gondolj, hogy pénz, ilyesmi (az van saját, szerencsére jó sok).

2012. júl. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele, hogy csúnya vagy, ezt ne is mutasd, hogy érdekel a véleménye, legyél magabiztos, azzal ne tud mit kezdeni a csaj és azt hiszi, hogy valami van benned, amitől mégis megvan az önbizalmad a külsőd ellenére.

Szarj a véleményére, az letöri a kritikáját. Ha nem szeppensz meg, akkor nem fog újra beszólni, előbb-utóbb pedig lefekszik neked.


Nekem van nagyon ocsmány haverom, aki sokkal jobb nőket kap meg, mint én, aki jóképű, sportos srác vagyok. Mert neki olyan a fellépése. Elhiteti, hogy ő valaki, egy személyiség. Nem pénzzel szerez nőt, hanem fellépéssel.

Komolyan féltem vele egyedül hagyni a barátnőmet, mert tudom, hogy a legmegbízhatóbb lányt is el tudja csábítani fél óra alatt. Voltam tanúja ilyennek, a csajnak pasija volt, de a haverom együtt volt a lánnyal fel napot, estére már együtt feküdtek az ágyban meztelenül.


A nők véleményére nem szabad adni. Semmit nem számít, hogy mit gondolnak rólad. Az számít, hogy te mit gondolsz magadról és elérd, hogy a nő is ilyennek lásson.

2012. júl. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sosem tudod, mit lát egy nő vonzónak benned. Szerintük nem az a vonzó férfi, aki a férfiak szerint.


A 2. kicsit mese habbal, de az mindenesetre fontos, hogy legyen önbizalmad. Ha nem előnyös a külsőd, biztosan többet kell teljesítened, ez tény. Az előnyös külsejű férfiak ránézésre vonzóak.


A csajok leszűrik külső alapján, valaki esélyes-e. Már előre tudják, el van dőlve a fejben. Később negatívan módosulhat, ha mondjuk belsőre nem hozza a színvonalat az illető.


De ha a csaj ránézésre nem talál helyesnek, akkor személyiségre kell valamit nyújtanod neki, hogy elkezdjen a külsődhöz is vonzódni.


Talán kedvesebbnek kell lenned, vagy megbízhatóbbnak, odaadóbbnak tűnnöd.


Azt viszont ne érezze, hogy kiszolgáltatott, és kapcsolatfüggő vagy, azt nem szeretik, ha valaki beléjük kapaszkodik.

2012. júl. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha ilyet mond egy csaj,az egy sima shit teszt.

guglizz rá-női shit tesztek.

ha ellenálló a bige,de átmész ezeken a köcs-ög tesztjein,akkor előbb-utóbb megtörik és megfarkalhatod.

persze utána is fogja nyomatni,ezért folyamatosan résen kell lenned,hogy shit tesztel-e.

ha sokat gyakorlod,a személyiséged részévé teheted-ha nincs meg benned-és lepereg rólad a sz@r dumája,nem tud majd kizökkenteni vele.

amúgy meg kimondottan jóvágású,kidolgozott testű manus vagyok,de engem is próbálnak shit tesztelni,uh ez nem külső függő.

ezt minden nő alapból csinálja.

2012. júl. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Jaj, ezek a "csjozási" hülyeségek. :D Ezek alapján az összes előnytelen külsejű pasi összejöhetne az összes bombázóval. De nem így van. Ne dőljetek be mindennek.


Egyik ismerősöm már évek óta ezt gyakorolja, el is érte vele, hogy "bunkóvá", "macsóvá" vált. Csak bizonygatja magának, milyen hatásos a módszer, mert véletlenül lefeküdt vele 2 szilikon cica, egyet meg kinyalhatott.


Míg másik ismerősöm "simán" szépfiú, és minden hétvégén más nőkkel kufircolhat. :) Ennyi. :) (Sőt- volt már, hogy összevesztek rajta a csajok).

2012. júl. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# 3-nál az igazság egyébként. Így működik nagyjából. :)
2012. júl. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ilyen példa ha a nő azt mondja, hogy a férfi túl öreg/ túl fiatal hozzá"


Shit teszt? Ne már! Lehet az is, de a legtöbb esetben, ha ezt mondja, azért teszi, mert tényleg így van.


Ilyenkor más nőt kell keresni, nem az időt vesztegetni. Itt a szomszédban egy 40-es ürge évek óta fűz egy kiscsajt (25 éves) pénzzel, meg mindennel. És magából csinál hülyét. Mert nem veszi komolyan, hogy a lány a huszonévesekre bukik, és ő igenis "túl öreg" hozzá, ha fejreáll is.


Másik lánynál talán lenne esélye, ha nem lenne ilyen makacs! Rugalmasnak kell lenni.

2012. júl. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tavasszal visszaszóltam egy nagyot arra, hogy "szőrös vagy" (Arcszőrzetem). Én mag mondtam, hogy "szokásom". Nevettem is rajta, ahogyan megoldottam a helyzetet, aztán meg gúnyosan visszamondja. Annak tartott aminek akart, aztán részben lejjebb hagyott az ilyen irányú támadással, teszteléssel, mert látta, hogy nem adok lejjebb magamból, a határozottságomból, stb. Nem akartam barátnőmnek és viszont.
2012. júl. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen beszólások tényleg bunkóságnak számítanak a lányoktól. Ha nem tetszik, ne nézze, ne járjon vele, de kritizálni sem kell.
2012. júl. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!