Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, szerintetek ha egy 100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, szerintetek ha egy 100 tagu tudoscsoport bebizonyitana, hogy pl 500 ezer megvizsgalt magyar lanybol a 90-95%a eszmeletlenul felszines es csak a helyes sracokat hajlandoak emberszamba venni, akkor is itt a gykn ezt megcafolnak a lanyok?

Figyelt kérdés
Mert a gyks lanyok minden egyes olyan kerdest ami az o felszinessegukkel es a tobbi lany felszinessegevel kapcsolatos, azt mindig cafoljak.
2012. okt. 29. 13:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megkönnyítem a dolgod, bevallom, felszínes vagyok, mert a jól kinéző fiúk tetszenek. Ha ránézel két festményre, az egyiken jó a kompozíció, a színek, szépen van megfestve, persze, hogy az jobban érdekel, mint egy elsietett, sablonos, ügyetlen rajz, amit egy óvodás is meg tudna festeni. Ez nem felszínesség, hanem szépérzék.

De ez csak az egyik fele a dolognak.

Szerettem olyan embert, aki se jól nem nézett ki, de különösebben okos se volt, mégis érdekelt. Azóta se tudom miért, de így volt.

Olyan is volt, aki elsőre fel se tűnt, de valamit jól csinált, mert mai napig érdekel.

Meg volt olyan, aki egész normálisan néz ki külsőre, meg kedves is, de olyan idegesítő, meg olyan életképtelen, hogy hiába volt minden próbálkozás. Nem csak nálam, mindenkinél nevetség tárgya. Pedig nem ronda, csak balf.sz.

Következtetés: ha személyiségre lúzer vagy, nézhetsz ki akárhogy, semmire nem mész vele. Ha meg tudod, hogyan kell bánni egy lánnyal, még csak jó pasinak se kell lenned, nyert ügyed van.

2012. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!