Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit várjak, hogy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várjak, hogy randira hívjam?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt egy buliban. Nagyon szimpatikus, eddig neten beszéltünk. Nem akarok túl tolakodó se lenni, de nem akarok bénáskodni se, meg persze pofára esni sem. De úgy tűnik, hogy neki is szimpi vagyok. Legalábbis azt írta. Mikor hívjam el? Még beszélgessünk neten? De ez elég béna szerintem. Ti ilyen esetben mennyit vártok a randira hívással? Első tali után mondjuk egy hét múlva? Vagy miután egy kicsit beszélgettetek?
2012. okt. 28. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen beszélgess vele még néhány napot, aztán hívd el neginni egy kávét vagy ilyesmi. sok sikert!
2012. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megismertem buliban, kölcsönös szimpátia, másnap elhívtam és igent mondott. Randi végén csók. Szóval nem sikerült szarul.
2012. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hole Hunter ***** válasza:

#2...igen, így csinálja egy pasi! :)

gratula!

2012. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Két hónapig tartott. :D
2012. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!