Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
egy fiúról van szó aki nagyon tetszik nekem,de nem tudom hogy hogy hívjam el...egyszer taliztunk de úgy hogy nem csak ketten voltunk...tudom hogy már írtak ilyen kérdést.előre is bocsi
2012. okt. 8. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:
és félek hogy nemet mond,és elmondja az egész osztálynak.és az egész osztály nevetni fog rajtam...S.O.S
2012. okt. 8. 20:10
 2/7 TOMAtm ***** válasza:
hát lány ne hívjon randira fiút.vezesd rá valahogy h ő hívjon téged.
2012. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és félek hogy nemet mond,és elmondja az egész osztálynak.és az egész osztály nevetni fog rajtam...S.O.S
2012. okt. 8. 20:14
 4/7 A kérdező kommentje:

de ezzel az a baj hogy az osztályban vannak szebb lányok mint én és most miért hívna el pont engem randira:(

Meg egyszer megpróbálnám csak hogy érjem el azt hogy Ő hívjon el??

2012. okt. 8. 20:17
 5/7 A kérdező kommentje:
valaki válaszoljon!!!!tiszta ideggörcs vagyok:((
2012. okt. 8. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért hívna el pont téged, mert tudja, hogy a jó csajoknál nincs esélye, hacsak nem gazdag vagy Brad Pitt hasonmás.

Nem hinném, hogy elmondaná.Ha elmúlt 16 éves agyilag is, vagy az értelmi képessége meghaladja egy doboz joughurtét (extra nagy gyümölcsdarabokkal), akkor már nagy az esély, hogy nem fogja elmondani, kivéve ha extrém ronda vagy, vagy az ellentéte, de ezt nem hinném a fentebb leírtak miatt.Röhögni meg tuti nem fognak, mert mi a nevetséges rajta? 14 év alatt jellemző ez a viselkedés.Persze vannak kivételek.

2012. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat=)
2012. okt. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!