Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be? Előny hogy ha valaki magasabb az átlagnál?

Figyelt kérdés

185 cm magas vagyok 14 éves.Átlagnál szebb arcom van,nem vagyok egoista de már mondták sokan.

Nem vagyok beképzelt,jó tanuló,vicces is,mindenből poént húzok ki:D

Ez előny számomra?Osztályból a csajok le se szarnak inkább egy 50 kg-os 170 cm-es hülye gyerekre buknak aki folyton sértegeti őket,+ b**ztatja őket..

Nem tudom miért..


2012. okt. 25. 20:33
 1/6 anonim válasza:
hát nem tudom nekem jobban tetszenek a sportos fiúk, akik nálam magasabbak, viccesek és nem bunkók. :) Biztosan nem szarnak le!
2012. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig nem is beszélnek egyik fiúval se az osztályból.Csak az idióta körül forog a világ náluk..Max. megkérdezik hogy mi volt a házi max..
2012. okt. 25. 20:42
 3/6 anonim válasza:

próbálj meg közeledni feléjük :)

amúgy én is 14 vagyok

2012. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

185? Az nem olyan nagyon magas :D Én pl. 170 vagyok "lány létemre" :D Barátom 194 :DD Hidd el, hogy nem ezen múlik :D Mindazonáltal én valamiért szeretem, hogy magas, olyan jó hozzá bújni :P

18/L

2012. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jo.De 14 vagyok es a legmagasabb az osztalyban :-) Es meg biztos novok 5 cm-t . Bocs de telorol nem tudok irni.
2012. okt. 26. 08:02
 6/6 anonim ***** válasza:

És miért csak osztályon belül akarsz csajt? Sz*rni bele mi van az osztályodban...Legyél kemény és szerezz magadnak másik osztályból...vagy magasabb évfolyamból...Nah akkor lennél igazán nagy "gyerek" és utána az osztályodban lévő csajok is másként tekintenének rád...1 a lényeg!!! NE LEGYÉL BESZARI!!! Azt egy lány se szereti...állj oda elé és mond meg, hívd el...Bármi!!! csak csináld, ne várd


párkapcsolat szakértő!

2012. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!