Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljan meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljan meg először a randin? Holnap lesz:$ sos

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,ő idősebb picit
2012. okt. 25. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú? :)
2012. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fiú
2012. okt. 25. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan és váratlanul. Ha tetszik neki, akkor úgyis megkérdezi hogy mi volt ez vagy visszacsókol. Ha visszakérdez, mondd neki, hogy a következő tovább fog tartani :) Úgyis mindent elárul az arckifejezés, szóval no para. Nem kell egyből nyelvest adni. Ha nagyon nem megy magától a dolog, akkor ez tuti beválik. Egy szájra puszi, aztán jöhet a móka :D
2012. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha az első randi akkor szerintem sehogy.

Olyannak fogsz tűnni aki minél előbb meg akarja szerezni a lányt, és magamat is ismerve meg a többi lányt nem is biztos, hogy engedni fogja.


Persze ha már nem az első randitok, akkor mondjuk először öleld át, vagy adj az arcára puszit, támasszátok egymásnak a homlokotokat és ha a közelségnek nem ellenkezik, akkor csókold meg. :)

2012. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyet értek. 2. csak akkor, ha te vagy a lány :D
2012. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4. randi lesz:)

csak eddig mindig elpancserkodtam,a pillanatot

2012. okt. 25. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már negyedszerre megy el veled akkor szerintem mehet :)

(2 hónappal a kérdés feltétele után ez egy valóban hasznos válasz volt)


Megcsókoltad már ? :)

2012. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:/

akkor találkoztunk utoljára...csalódtam benne..

nem mondanék tobbet errol,de viszont pont ma talalkoztam egy masik fiuval,es ugyanazon a helyen ultunk,mint a másik fiúval:/

de nagyobb kötődést érzek a mai fiú iránt. 5 éve ismerem, es azota tetszettunk egymásnak:) mostanra alakult ki a több mint barát szitu:D

ha megkérdeztek kb 1 het múlva,bovebben tudok nyilatkozni:)

2012. dec. 12. 19:04
 9/9 A kérdező kommentje:

ohhh:D

most latom,hogy 2# valaszban kamu befigyel:D

lány vagyok

2012. dec. 12. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!