Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először megyek randira, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először megyek randira, és nagyon félek, hogy nem lesz közös témánk. :/ Ötletek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg unalmasnak talál és ott hagy :/ én 15 ő 20
2012. okt. 16. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ha te vagy a lány és nem lesz téma hagyd ott mert egy vesztes...
2012. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első randin illik csókolózni? Vinni valamit? :D
2012. okt. 16. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, biztos lesz közös témátok. Vannak dolgok amiről mindenki tud beszélni, mondjuk szidni a tömegközlekedést mindenki tudja:)) Vagy a suliról, tanárokról, sztorizgatni, ha vannak háziállatok akkor arról, közös ismerősökről. Na tessék, legalább öt témát felsoroltam itt neked, amiről dumálni lehet.

Ha te vagy a pasi (15 évesen 20 éves csajjal randizol? wow) akkor lehet vinni egy szál virágot, örülni fog neki.

2012. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, csókolózni is lehet, bár szerintem jobb várni vele. Ha lesz második randi, akkor valahogy egyértelműbb (nekem) hogy akkor van a csók ideje, de ízlések és pofonok. Ha úgy érzitek a randi végén mindketten, hogy jó lenne egy csók, akkor se dől össze a világ.:)
2012. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SZERINTEM (!!) ha te vagy a lány akkor elég durva hogy 20 évessel randizol, mért nem egy korodbelivel? ő valszeg MÁST akar mint te...ha te vagy a fiú akkor súlyos bajod van xD
2012. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire suta vagy és még félsz is ettől az egésztől, akkor minek mész??
2012. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MadameViciouse ***** válasza:

Illik?:D Ez nem illem kérdése.

Ha összeilletek és szimpatizáltok úgyis lesz közös témátok, ha meg esetleg félénkebbek vagytok, akkor is élvezitek majd egymás társaságát, mert egyszerűen ott van a szikra, a bizsergés ha a szemébe nézel stb stb.

Ha meg nincs ilyen, attól még lehet közös témátok.

Ha nincs és csak ültök, feszültek vagytok vagy unalmasnak tartjátok inkább ne erőltessétek.

Egyébként ha minden jól megy miért ne csókolózhatnátok?:D

Aranyos kérdés:D

2012. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!