Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell először megcsókoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell először megcsókolni egy lányt?

Figyelt kérdés

Már több barátnőm volt de egyszerűen az első csók mindig nehezemre esik,egyszerűen nem tudom,hogyan kerítsek rá alkalmat.

Életemben már több ezerszer csókolóztam de egy új lánynál az első sosem akar összejönni csak kínok között.

Valaki tudna valami videót linkelni amiben van valami romantikus ,nem túl nyomulós lekapás ahol a lánynak is egyértelmű,hogy én mit akarok ? :)

Ha esetleg tudnátok segíteni akkor azt megköszönném,ez nagyon rossz sajnos ,hogy mindig itt b'szakodok egy kapcsolattal


2012. okt. 22. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
a száján leginkább
2012. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több ezer lánnyal csókolóztál, de mégse tudod, hogyan kell? Ez kb. olyan, mintha egy S.A.S. kommandós a 20.-dik bevetése előtt kitalálná, hogy nem tudja betárazni a fegyverét...

Szóval fake.

2012. okt. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem több ezer lánnyal csókolóztam hanem több ezerszer csókolóztam,de ha nem tudtok segíteni akkor takarodjatok el innen,nem az volt a kérdés,hogy ki tud kötöszködni és ki nem tud segíteni és ,hogy hol kell megcsókolni a lányt.
2012. okt. 22. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!