Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor szeretném először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szeretném először megcsókolni a lányt, meg kell kérdeznem vagy váratlanul tegyem meg?

Figyelt kérdés
Tudom, talán buta kérdés de én már hallottam olyat hogy nem kell szólni róla, csak tegyem meg...de ez olan tolakodónak tűnik nem?
2012. jún. 3. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha nem szólsz, akkor lehet, hogy bunkó leszel.

ha szólsz, akkor lehet, hogy túl félénk, bátortalan, nem férfias.


ha kedvel, akkor pont nem érdekli, hogy melyiket választod.

2012. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja, a váratlanul az remélem nem azt jelenti, hogy a sarokban elbújva vársz rá, majd mikor belép a terembe előugrasz és megcsókolod. szóval a frászt ne hozd rá.
2012. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
határozottan kell közeledni, de nagyon figyeld. ha nem akarja, úgyis látszani fog rajta.
2012. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ja és a száján csókold meg, pl. elég váratlan lenne, ha egy nyilvánoswcben éppen leül, te meg a kagylóban alulról felcsókolsz neki.:D
2012. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én váratlanul tettem de előkészítve!nem voltam ügyes..de ment.
2012. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért ne legyen túl váratlan, nem kell szólni előtte közeledj hozzá kicsit lassabban és ha ő nem akarja azt úgy is észreveszed majd. Erőszakkal ne tedd ne támadd le mert akkor már soha sem fogod.
2012. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ezt egyáltalán előkészíteni?
2012. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

legyél csak papucs, kérdezz rá mindenre. :D

kérj elnézést a végén, hogy tul korai volt e, meg ilyesmik.

2012. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

neee ne kérdezd meg! ezzel azt nyilatkoztatod ki felé, hogy te félénk és bátortalan és bizonytalan vagy. az egészet el tudod rontani.


csináld azt, hogy figyelj. érintsd meg gyakran, figyeld, hogy mennyire vagytok egymásra hangolódva, nézz mélyen a szemébe sokáig és ha látod rajta, hogy mindezt ő is megteszi, akkor nemsoká jöhet a csók. a megfelelő pillanatot neked kell érezned, erre nem tudok szabályt. ha közeledik egymáshoz a szátok és ő nem húzódik el, akkor mehet a menet.


szóval nehogy a mondat közepén lesből támadva kapd le :D és inkább tűnjél tolakodónak mint félénknek

2012. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

meg is kérdezheted meg nem is.


volt már olyan aki megkérdezte tőlem, hogy nem bánnám-e.persze akkor bele mentem.de rögtön elkezdett mentegetőzni, hogy ha nem akarom nem fontos stb. :) de nem éreztem cikinek.


de amúgy legtöbbször ezt mindketten tudjátok és szavak nélkül megteszed.persze szokásosan a lányok elvárják, hogy a fiúk kezdeményezzenek.


ez helyzettől függ.szvl, ha esetleg nem látod a egyértelműen a lányon, akkor kérdezd rá.mert vannak olyanok, akik esetleg nem jól mutatják ki a vágyaikat, vagy esetleg direkt rejtegetik. :P

2012. jún. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!