Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha csúnya fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha csúnya fiúként randin megmerném csókolni a lányokat, akkor lehet, hogy a tökös legényt látnák bennem és vonzódni kezdenének hozzám annak ellenére, hogy úgy érzem nem tetszem egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Csak, azért filózom ezen, mert legutóbb is jól elvoltam a lánnyal randim, mégis éreztem, hogy nem jövök be neki külsőre, valami jó pasit várt, már alapból fura is volt, hogy kérdezi, hogy helyes vagyok-e, amikor még csak chaten ismerkedtünk. Szóval gondolhattam volna, hogy ő is, mint szinte minden lány a jó pasikra bukik és esélyt sem adott volna szerintem egy randira, ha meglátja, hogy nézek ki és épp ezért nem is mutattam képet, mert a személyes ismerkedés híve vagyok, ne képről ítéljenek már meg. Szóval, mivel nem mertem megcsókolni, lehet azért sem látott tökösnek, míg, ha nyomulok letaperolom, gyakrabban megérintem és megcsókolom, akkor lehet mégis beindult volna valami, szerintetek? Most ezen agyalok, mert, ha számít valamit legközelebb lekapom alányt hátha történi valami csoda, már unom, hogy minden lány a top pasikra hajt, én meg csak átlagos vagyok külsőre.
2012. okt. 22. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

egyszer volt ilyen, utána nem mentem következő randira :D

szeretem ha kivárnak szépen addig míg jelt adok rá hogy szabad az út.

egy vadidegen aki akkor látok először csak ne csókolgasson.

ha majd én húzódtam hozzá olyan közel hogy hozzáér a karom stb. és nézem a száját akkor próbálkozzon.

ha előbb teszi elb.sz mindent

2012. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én szeretem a nem top pasikat is :D érdekelne ,hogy nézelki:) kor ?kép?:) szerintem amúgy lekellet volna kapnod,max pofon vág:P segáááz:D
2012. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!